Arama sonuçlarınız

1. sosyalcinet

Yardım ŞÖK - Hazır Şablon excel

Okulumuz öğretmenleri için yaptığım ŞÖK (Şube Öğretmenler Kurulu) hazır excel şablonu umarım işinize yarar. Dosya içerisinde bir tane görsel örnek koydum. Ayrıca okulumuzun sitesinden de direkt dokuman indirebilirsiniz www.alirizayilmazortaokulu.meb.k12.tr dosya ve planlar Alternatif link (okul...
  2. sosyalcinet

MESLEKİ ÇALIŞMA RAPORU RİZE / GÜNEYSU / YEŞİLKÖY TÜRKOÜĞLU İ.O. HAZİRAN 2011

Arkadaşlar hazırlamış olduğum mesleki çalışma etkinliği umarım işinize yarar. Güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum. İndirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.
  3. sosyalcinet

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

OSMANLI PADİŞAHLARI HİÇ BÖYLE ÇALIŞMA YAPILMADI. BU ÇALIŞMAYI ÖZEL OLARAK HAZIRLADIM ÖĞRENCİLERİMLE BİRLİKTE PROJE ÇALIŞMASIDIR. BUYURUN ORJİNAL EBATLARDA BASTIRIRSANIZ. BİZİM OKULUMUZUN REKLAMI KABUL EDER BEN TEŞEKKÜR EDERİM. :) ÇALIŞMA TAMAMEN ORJİNALDİR. 4 HAFTADA ANCA BİTİREBİLDİK...
  4. sosyalcinet

Bu Teste Bayılacaksınız 15 Kasım 2009

Bunu bi ayrıntılı olarak kontrol edin.. Menüleri özellikle bilinçli yapılmıştır.. Üstünkörü bakmayın iyi kontrol edin.. soruların hepsini onaylayıp cevapladığınızda doğru ve yanlış cevaplar hemen ortaya çıkıyor. Testi bitirip büyüteç işaretine dokunduğunuzda her sorunun doğru cevabını...
  5. sosyalcinet

6. Sınıf Sosyal Performans - Haklarımız, Sorumluluklarımız - Okumak İstiyorum

Tamamen orjnaldır. Alıntı çalıntı değildir. Yaptığım çalışma üzerinde her türlü tahrifat serbesttir. Seminerlerde istenen proje ve performans ödevi için özellikle örnek olarak kullanılabilir. Saygılarımla...  Hüsamettin KAYMAKÇI / Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  6. sosyalcinet

T.c. İnkılap Tarihi Kare Bulmaca - Cevaplı

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Bulmaca Soruları - Cevapları 2. Sayfada bulabilirsiniz. Word dokumanı indirmek için resmin altındaki eklentiye tıklayınız.
  7. sosyalcinet

7. Sınıflara Hazırlanmış Bir Bulmaca

7. Sınıflar için Yaşadığımız yerleri anlatan basit bir bulmaca Umarım beğenirsiniz.