Arama sonuçlarınız

1. S

medya okuryazarlığı 1.dönem 2.yazılı

Hocam merhabalar acaba 8.sorunun cevabı nedir?
  2. S

KİŞİLİK TİPLERİ ANKETİ

Önceki yıllarda ders kitabında olan ve Mesleğimi seçiyorum konusunu işlerken öğrencilere uyguladığım bir anket. Çocukların çok hoşuna gitti
  3. S

III. ÜNİTE YA İSTİKLAL YA ÖLÜM DERS NOTU

Oktay hocam 4.ünite yok mu?
  4. S

2014-15 M E D Y A O K U R Y A Z A R L I Ğ I 2.Dönem Sınav

2014-15 M E D Y A O K U R Y A Z A R L I Ğ I 2.Dönem Sınav Hocam iyi akşamlar birkaç sorum olacak: 7.(….......) İnternet’te iletişim kurabilmek için her iki kullanıcının da bilgisayara ihtiyacı vardır. doğru mu yanlış mı? 1. Aşağıdakilerden hangisi internetin hayatımıza girmesiyle...
  5. S

Medya Okuryazarlığı 2. Dönem 2. Yazılı Soruları

Medya Okuryazarlığı 2. Dönem 2. Yazılı Soruları Hocam iyi akşamlar birkaç sorum olacak: 7.(….......) İnternet’te iletişim kurabilmek için her iki kullanıcının da bilgisayara ihtiyacı vardır. doğru mu yanlış mı? 1. Aşağıdakilerden hangisi internetin hayatımıza girmesiyle birlikte görülen...
  6. S

Medya Okuryazarlığı 2. Dönem 2. Yazılı Soruları Merhabalar hocam 2.kez yazıyorum. Medya 2.sınavında 7.soru doğru mu,yanlış mı? Bir de çoktan seçmelilerde 1.3.10 doğru cevapları ne acill.
  7. S

Medya Okuryazarlığı 2. Dönem 2. Yazılı Soruları Merhabalar hocam öncelikle teşekkürler: Birkaç sorum olacak: 1)Doğru yanlışta 7.sorunun, 2)Çoktan seçmelilerde 1,3,10.soruların cevaplarını yazarsanız çok sevineceğim
  8. S

Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği

Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği Dosyayı hangi program ile açabiliyoruz, ben açamadım
  9. S

2015-2016 Sosyal Bilgiler 5. Sınıf Yıllık Planı

2015-2016 Sosyal Bilgiler 5. Sınıf Yıllık Planı hangi yayı evi hocam, elinize sağlık güzel olmuş
  10. S

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? konular çok yoğun vakit az ders saati azzzz.lütfen syın yetkililer buna bi çözüm.... düz metni okumaya zaman yetmiyor,kaldıkibeyin fırtınası,etkinlik.....mümkün olmuyor....
  11. S

09 10 2013 İtibari İle Konularda Nerelerdeyiz?

09 10 2013 İtibari İle Konularda Nerelerdeyiz? 5: 2. üniteye başlayacağım 6: ------- 7: 2. üniteye başlayacağım 8: Mondros'a başlayacağım
  12. S

Nerelerden Sosyal Bilgiler Materyalleri Bulabiliriz?

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLERİNİN MATERYAL/DOKUMAN TEMİN EDEBİLECEĞİ BAZI ADRESLER Ben çoğuna yazdım . Bakalım sonuç ne olacak
  13. S

Değişen hiç bir şey yok :(

Değişen hiç bir şey yok :( kesinlikle doğru tespit,süre az konu çok,sınav yaklaşıyor,en azından ders saati 3 olsa veya müfredat azaltılsa....
  14. S

Not Analiz Programı

Not Analiz Programı teşekkürler
  15. S

intihar mı cinayet mi

intihar mı cinayet mi intihar veya cinayet adam gitmiş. ne fark eder
  16. S

21 ocak itibariyle konularda nerelerdeyiz?

21 ocak itibariyle konularda nerelerdeyiz? Zeki hocam nasıl başardığımızı sormuşsun. kılavuz kitapta ne diyorsa onu yapıyorum. Burayı okut. şu soruyu sor. şurayı okut. yorum yaptır. şu etkinliği yaptır. Soru sormak yok, soru cevaplama yok, kimseye zorla dinle demek yok, sıkmak yok,ödev yok...
  17. S

21 ocak itibariyle konularda nerelerdeyiz?

21 ocak itibariyle konularda nerelerdeyiz? 5.sınıflar 1. Kitap sonun konusundayım. 6.sınıflar 3. ünite bitti. 7.sınıflar 3. ünite bitti 8.sınıflar çok partili hayata geçiş
  18. S

Doğum Günün Kutlu Olsun "Erkan İSANMAZ"

Doğum Günün Kutlu Olsun "Erkan İSANMAZ" Erkan Hocam.İyiki doğdunuz İyi ki Sosyalcisiniz. Bir ömür boyu mutluluklar.....