Arama sonuçlarınız

1. mby.ce

Yeni Seçmeli Derslerin Öğretim Programları Yayımlandı.

2023 - 2024 eğitim öğretim yılından itibaren uygulanmak üzere İlköğretim Kurumları (İlkokul ve Ortaokul) Haftalık Ders Çizelgesinde değişiklik yapılmıştır. Değişikliğe göre önceki Haftalık Ders Çizelgesinde 23 olan seçmeli ders sayısı güncellenerek 30'a çıkarılmış ve öğrencilerimizin daha fazla...
  2. mby.ce

2023-2024 MEB Konu Soru Dağılım Tabloları (6-7-8. Sınıf Yazılı)

KONU SORU DAĞILIM TABLOLARI 6. SINIF 7. SINIF 8. SINIF Türkçe Türkçe Türkçe Matematik Matematik Matematik Fen Bilimleri Fen Bilimleri Fen Bilimleri Sosyal Bilgiler Sosyal Bilgiler T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Din...
  3. mby.ce

Web Tabanlı Dijital Eğitim Araçları Öğretmen Rehber Kitabı

"WEB Tabanlı Dijital Eğitim Araçları Öğretmen Rehber Kitabı” Yayımda Dijital çağda öğretmenlerin dersi daha etkili ve verimli hâle getirebilmeleri için teknolojiyi kullanmalarına destek olmak amacıyla "Web Tabanlı Dijital Eğitim Araçları Öğretmen Rehber Kitabı" hazırlandı. http://meb.ai/UDnGs4m
  4. mby.ce

Haberler Okula Uyum Eğitimleri Kılavuzları (23-24)

2023-2024 eğitim ve öğretim yılında okul öncesi eğitim ve ilkokul birinci sınıfa başlayacak öğrenciler için 04 Eylül-08 Eylül 2023, ortaokula başlayacak öğrenciler için 11 Eylül-15 Eylül 2023 tarihleri arasında yapılacak olan okula uyum eğitimlerine ilişkin resmi yazı, rehber ve sunular...
  5. mby.ce

Performans MEB Performans Görevi ve Proje Çalışması Öğretmen Rehber Kitabı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce yapılan açıklamada "Rehber kitapta performans görevinin tanımı, performans görevinde dikkat edilecek noktalar, performans görev çeşitleri, performans görevi tamamlama aşamaları bulunmaktadır. Kitapta ayrıca proje çalışması ele alınarak...
  6. mby.ce

Proje MEB'den proje hazırlamak isteyen öğretmenlere destek!

Milli Eğitim Bakanlığı, proje hazırlamak isteyen öğretmenlere destek olacak niyetikte yeni rehber kitap yayımladı. Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Ulusal ve Uluslararası Proje Hazırlama Öğretmen Rehber Kitabı, OGM Materyal sitesinde Yönetici ve Öğretmen...
  7. mby.ce

Haberler Uzman/Başöğretmen Sertifikası Alma (Hızlı Şekilde)

Uzman-Başöğretmen Sertifikası E-Devlet Üzerinden (Sisteme Takılmadan) Hızlı Bir Şekilde Nasıl Alınır? Ekte
  8. mby.ce

Duyuru Uzman Öğretmenlik Dilekçe Örneği

1 derece almak için Uzman Öğretmenlik sertifikası ile okula verilecek dilekçe örneği
  9. mby.ce

Video Yapay Zeka ile düzenlendiği iddia edilen Atatürk'ün sesi ilk kez bu kadar net duyuldu.

Yapay Zeka ile düzenlendiği iddia edilen Atatürk’ün Onuncu Yıl Nutku videosu...
  10. mby.ce

Haberler İl Dışı Atama 2022 ( Kimler nereye, kaç puanla atandı/ATANAMADI? )

Puanlarımızı paylaşalım..
  11. mby.ce

Haberler İl Dışı Atama 2022 ( Kontenjanlar )

İl dışı tercihinde bulunacak öğretmenler MEB tarafından il dışı tercih edilebilecek okullar listesi ektedir.
  12. mby.ce

Haberler 2022 MEB Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Sınav Tarihleri ve Konuları..

Eğitim programının başvuruları 01-10 Haziran 2022 tarihleri arasında alınacak olup uzman öğretmenlik eğitimleri 18 Temmuz-05 Eylül 2022, başöğretmenlik eğitimleri ise 18 Temmuz-19 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 19 Kasım 2022'de yapılacak yazılı sınav başvuruları 26 Eylül-03...