Arama sonuçlarınız

1. Nabergüzellik

Güzel bir söz veya bir kitaptan alıntı bir bölüm yaz.

Benim yazdığımı alıntı yapmışsın da ona soru işareti koydumʘ‿ʘ
  2. Nabergüzellik

Çünkü diyecek bişey yok^_^
  3. Nabergüzellik

Kafamız güzel ama nasıl güzel KSHSJAHSJSHJS
  4. Nabergüzellik

Aynen kardeşim biz düşündük, taşındık sizi ve o dillere destan aşkınızı da çok kıskandığımız için ne yapsak ne etsek de biz bunları ayırsak diye oturup konuştuk. Çünkü başka hiçbir işimiz yok. Neyse ki planımızı ortaya çıkaracak kadar zekisiniz.d
  5. Nabergüzellik

Ve tam o anda arkadan bı fon müzik: "But mama I'm in love with a criminal"
  6. Nabergüzellik

Ya bacım ne diyon sen ben hiç küfür etmedim diye bişey demedim, sizinle kendimi de asla kıyaslamam.d Ben de ağır bı ergenlik geçirdim ama birinin beni uyarmasını isterdim elbette ama neyse konumuz bu deil, şu sevgilin galiba o bana da yazmış geniş bı ailesi var galiba. Hayır yani bı de senin...
  7. Nabergüzellik

Küfür edeni küfür ederek uyarmak pek benlik değil ama şu ergenliklere dayanamıyorum:/
  8. Nabergüzellik

5 cm şeyle neyi sikiyosun lan sen a*k andavalı. Şunlara bak ya daha dün ki bok gelmiş ders sitesinde neler diyor. Gidin aşkınızı ve kıskançlıklarınızı özelden konuşun, kimse burda aptal mesajlarınızı okumak istemiyor. En azından ben istemiyorum. "Güzel bı söz ya da bı kitaptan alıntı" xd
  9. Nabergüzellik

DJSHSJSHJSHS bazen ben de dayanamıyorum uyarmak, yazmak istiyorum ama bi bakıyorum sen yazmışsın.
  10. Nabergüzellik

Nefret dolu bakışlarla mutluluğunu izledim, Kıskandım deli gibi, çoğu zaman ölmeni istedim..
  11. Nabergüzellik

Ölmek için bi sebebin yok ama yaşamak için de bi sebebin yok. Sanırım bunu söylemeye çalışıyo yazdığın söz.