Arama sonuçlarınız

1. işsiztarihçi

Fasikül Not Hazırlama Program Önerileri

Merhabalar hocalarım, ders anlatım videoları yapacağım ve tamamen kendime ait notlar olmasını istiyorum bu konuda daha evvel açılan bir konu başlığı var ise özür dilerim. Acaba bu konu için var olan programları paylaşabilir misiniz? Teşekkür ederim
  2. işsiztarihçi

1998-2015 çıkmış İnkılap Tarihi Soruları

Merhabalar meslektaşlarım, 296 soruluk bütün üniteleri kapsayan çıkmış test ile karşınızdayımm :) Cevap anahtarı içerisinde mevcuttur güle güle kullanın
  3. işsiztarihçi

Gökmen Hoca'dan 8. Sınıf T.C İnkılap ve Atatürkçülük Tarihi Tarama Soruları

Değerli hocalarım, kursumuzda haftalık taramalar için hazırladığım sorulardır. Sorular piyasadaki soru bankaları, denemeler ve kendi sorularımdan derlemedir.
  4. işsiztarihçi

LGS 210 Soruluk Deneme

Milli Eğitim Bakanlığınca hazırlanmış olan denemeler içerisindeki İnkılap Tarihi sorularıdır.
  5. işsiztarihçi

Dev Arşiv 98-2020 Orta Öğretim Kurumları Çıkmış Sorular

Gökmen Hocadan Dev Arşiv TIKLA İNDİR Merhabalar hocalarım, günlerdir bayağı uğraştım bu daha ilk part devamı da gelecek... :) Rar dosyası açılmaz sorun yaşarsanız eğer Zip File Manager adlı programı yükleyerek çok kısa süre içerisinde içeriğe ulaşabilirsiniz.
  6. işsiztarihçi

Ders Çalışmayan Öğrenci

Arkadaşlar merhaba, 6. Sınıf bir öğrencim var ve ders çalışmamakta fazlasıyla inatçı annesi hemen hemen her gün hocam çalışmıyor, hocam hiçbir şey yapmıyor, hocam hocam... diye sitemde bulunuyor ben konuştuktan sonra ki süreçte çalışmaya başlıyor ama bu durum birkaç gün sürüyor ve sonrasında...
  7. işsiztarihçi

Toplum Hizmetleri Projesi

Merhaba sayın hocalarım, öncelik olarak söylemem gereken şu ki bu bir reklam değildir. Tamamıyla destek amaçlıdır. Mezun olduğum üniversitede okuyan arkadaşlarım Toplum Hizmetleri Dersi adı altında bir proje yürütmek ve farkındalık yaratmak için instagram üzerinden bir hesap açıp burada...
  8. işsiztarihçi

MEB Mart LGS örnek sorular

Mart Ayı örnek soruları
  9. işsiztarihçi

2018-2019 LGS Soruları

2018-2019 LGS soruları
  10. işsiztarihçi

Evde 23 Nisan Kutlama Önerileri

ONLINE HAZIRLIK “Okulda kutlanacak günler sene başından belli oluyor. Biz de dönem başında 23 Nisan ile ilgili hazırlıklarımıza başlamıştık. Bale, halk oyunları gibi danslar için özel bir hocayla anlaşmıştık. Öğretmenlerimiz şiir, oratoryo gibi çalışmalarına başlamıştı. Şimdi bunları sanal...
  11. işsiztarihçi

Öğretmenlere Yardımı Olacak Bilgiler

Arkadaşlar merhaba, biliyoruz ki artık her şey bilgisayar üzerinden yapılıyor ve gerçekten iyi bir kullanım ile güzel verimli şeyler ortaya çıkarabiliyoruz. khoot uygulamasını hepimiz duymuşuzdur online anlık soru çözümleri nitekim Türkçe dil desteği yok ve bu hususta da bazı sorunlar meydana...
  12. işsiztarihçi

Öğrencilere Dinlemeleri İçin Önerebileceğimiz Şarkılar

Arkadaşlar, her şey ders değil bunu hepimiz biliyoruz. Önemli olan onların hayatlarını anlamak onların yolunda karşılaştıkları ve etkilendikleri şeylerden haberdar olup anlamaya çalışmak. Rap müzik seven ve icra etmeye çalışan biri olarak bu konuda öğrencilerimi her daim gözlemlemeye...
  13. işsiztarihçi

Öğretmenlerin Eğitim İçin Kullanabilecekleri Akıllı Uygulamalar

Gerçek Sınıfınızın Sanal Hali: Google Classroom Sınıfınızı sanal hale getirip tek tuşla tüm öğrencilerinize ulaşmak istiyorsanız Google Classroom sizin için harika bir seçenek! Bu ücretsiz uygulamayı tüm akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Sınıfınızı oluşturun, ister öğrencilerinizi kendiniz...
  14. işsiztarihçi

1. Dönem Konu Tekrarı Çalışma Kağıdı

Arkadaşlar ilk dönem için öğrencilerime hem yazılı hem de sınava hazırlık olması dolayısıyla ve derste not tutturmakla zaman kaybetmemek için böyle bir şey yapmıştım. işe yarıyor sizinle de paylaşmak istedim.
  15. işsiztarihçi

Ders Çalışma programı

Arkadaşlar merhabalar, biliyoruz ki kötü bir zaman geçiriyoruz ve okullar tatil edildi bu tatilde çocuklara bir nevi kamp olacak bu nedenle acaba 5-6-7-8. sınıflar için elinizde örnek olacak ders çalışma programları var mı ? varsa paylaşır mısınız ? bu benim bizzat danışmanlığımdaki...
  16. işsiztarihçi

İpek Kişisel Gelişim Kursu Sosyal Bilgiler ve T.C. İnkılap ve Atatürkçülük testleri

Öncelikle merhabalar bu konuyu nereye açacağımı bilemedim ben de Artvin'de özel bir kurumda çalışan tarih öğretmeni olarak bu zamana kadarki hazırladığım ve alıntıladığım sorulardan oluşan 5-6-7-8. sınıf sorularımı paylaşma gereği duydum kullanmak isteyen arkadaşlarım kullanabilirler tarama...