Arama sonuçlarınız

1. S

2. Ünite I. Dünya Savaşı'nın nedenlerinden TBMM'ye karşı çıkan ayaklanmalara kadar karma test

geçtiğimiz yıl hazırlamıştım hocam sene içinde de öğrencime hediye etmiştim kitabı o yüzden şuan için yok hocam
  2. S

XVII. - XIX. yüzyılda Osmanlı Devleti'nde gerçekleşen ıslahat hareketleri

7.sınıflara özel hazırladığım notlardır. umarım işinize yarar
  3. S

8. sınıf İnkılap Tarihi denemesi

kendi öğrencilerim için hazırladığım kolay bir kazanım testi 1. ünite ve 3. ünite de Maarif Kongresi'ne kadar olan konuları kapsar.
  4. S

2. Ünite I. Dünya Savaşı'nın nedenlerinden TBMM'ye karşı çıkan ayaklanmalara kadar karma test

Öğrencilerime ödev olarak hazırlamıştım. Kullanmak isteyen arkadaşlarım için buraya bırakıyorum. Çalışmamda Olcay Göktepe hocamızın kitabından yararlandım.
  5. S

5.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı (Derlemedir) 2018-2019

Emeğinize sağlık hocam. Teşekkürler
  6. S

6.sınıf 2. dönem 1. yazılı örneği

Teşekkürler umarım işinize yarar.
  7. S

LGS T.C. İNKILAP TARİHİ deneme

içeriği konusunda da yorum yaparsanız daha yararlı olur. Şeklindense içeriği konusu hakkında konuşmak daha doğru gibi düşünüyorum. Şekli istenildiği gibi düzenlenebilir öyle değil mi?
  8. S

8. sınıf LGS Deneme sınav örnek soruları

Deneme için kendi kollektif çalışmam. Çalışmamda Nartest, Arı, Çanta, İşleyen Zeka, NetBil yayınlarından yararlandım. Cevap Anahtarı: 1. C - 2. B - 3. A - 4. B - 5. D - 6. A - 7. C - 8. C - 9. D - 10. B
  9. S

teşekkürler önerilerinizi dikkate alacağım.
  10. S

En kısa sürede ayarlamaya çalışıcam
  11. S

işleyen zeka yayınlarından kendi öğrencilerim için hazırladığım karma bir deneme umarım beğenirsiniz.
  12. S

6. sınıf 2. dönem 1. yazılı test boşluk doldurma etkinlik