Arama sonuçlarınız

1. S

Atatürk ve Sosyal Bilimler v2

Atatürk ve Sosyal Bilimler v2 TESEKKÜRLER HOCAM EMEGİNİZ VE PAYLAŞIMINIZ İÇİN
  2. S

1 Bölgelerimizdeki Ekonomik Faaliyetler Sunusu

1 Bölgelerimizdeki Ekonomik Faaliyetler Sunusu teşekürler hocam derslerimizde de zevkle yararlanıyoruz Akıllı sosyal bilgiler defterinizde harika öğrencilerimiz çok sevdi.dersi sıkıcılıktan kurtaran zevkle öğreten ödev yapmayı eğlenceli kılan bir kitap olmuş elinize sağlık.saygılar
  3. S

II.Dönem 1.Yazılı

özellikle harita soruları çok güzel.. ikinci dönem 1.sınav soruları içinde sitede en beğendiğim sınav soruları bunlar oldu..Atatürk ve bilime verdiği önem ve bilim adamları icat eşleştirmesini ekleyeceğim..7 tane test eklemeyi düşünüyorum..emeğinize sağlık çok güzel olmuş soru hazırlamak büyük...
  4. S

5.sınıflar nasıl gidiyor?

5.sınıflar nasıl gidiyor? 5.sınıflarda proje ve performans puanlama cetveli varsa rica ediyorum arkadaşlar..Sitede 5 .sınıf sosyal bilgiler ile ilgili paylaşım çok az..
  5. S

Hangi Anlatım Yöntemini Kullanıyorsunuz (anket)

*grup çalışması(öğrencilere konu önceden verilir..araştırıp özet yapmaları istenir..konu ile ilgili sorular (test ,bulmaca ,eşleştirme ,ben kimim ,D Y,hazırlarlar..en az 15 soru.sınıfa sunum yapılır..sorular sorulur yada fotokopi yapılarak sınıfa dağıtılır.öğrenciler slayt gösterisi şeklindede...