Arama sonuçlarınız

1. N

8. Sınıf 2018-2023 Arası 1. Ünite Örnek Sorular

Emeğinize sağlık hocam .Yalnız her ikisinin de üzeri işaretli olmuş.:(
  2. N

Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi Değerlendirme Sınavı

Emeğinize sağlık.
  3. N

Sosyal Bilgiler 5. Sınıf Evde Kal 6. Deneme Sınavı

çok teşekkürler. çok faydalandım.
  4. N

8. SINIF EVLERE SENLİK DENEME SINAVI- 3

Çok teşekkürler.Denemelerinizi kullanıyorum.Ellerinize sağlık.
  5. N

Orta Asya Türk Devletleri Testi

dolu dolu 60 soru.Tam özet.Çok teşekkürler
  6. N

2018/ 2019 Yılı Yeni Müfredata Uygun - PYBS tadında Cevaplı 20 Çoktan Seçmeli Soru

Emeğinize sağlık hocam .Gerçekten güzel hazırlanmış.Konu dağılımı da çok iyi.Ve kendimce küçük değişiklikler yaparak kullanmak istiyordum yalnız isminizi yazmışsınız soru kağıtlarına ve ben bunu yok edemiyorum.Siz kullanırken tabii ki normal ama biz kullanırken sıkıntı olur diye düşünüyorum.
  7. N

Sunu Yönetim Birimlerimiz Sunusu

Dikkate aldığınız için ben teşekkür ederim.
  8. N

Sunu Yönetim Birimlerimiz Sunusu

çok teşekkürler paylaşımınız için .Emeğinize sağlık.Yalnız bir hususu belirtmek istiyorum. Bugün bir üniversite uygulama öğrencim(stajer) konu anlatımında sizin bu sunumunuzdan da faydalanmış.sunumun 22. slaytında bir siyasi partinin amblemi kullanılmış.Biz sizlere güvenerek bu sunumları alıp...
  9. N

5. Sınıflar için 2. Dönem 1. Sınav

Güzel hazırlanmış.Teşekkürler
  10. N

5. SINIF 2. DÖNEM 1. YAZILI ( YENİ MÜFREDATA UYGUN )

Emeğinize sağlık .Kazanım dağılımını çok iyi yapmışsınız hocam.Benim öğrencilerimin seviyesini düşünerek uzun olmasın diye bazı soruların açıklama kısımlarını çıkarıp kullanıyorum.
  11. N

Sunu Kültürel Özelliklerimiz Sunusu

Emeğinize sağlık hocam. Yalnız yemek slaytında baklava ile kebap yer değiştirmiş bilginize...
  12. N

Sunu Cemiyetler ve Kuvayı Milliye

hocam emeğinize sağlık.yalnız gözünüzden kaçmıştır diye söylüyorum 2. test sorusunun cevabı yanlış işaretlenmiş.
  13. N

Atatürk'ün isminin verildiği dünyada 35 yer.

Çook teşekkürler.Emeğinize sağlık.Çok farklı aynı zamanda faydalı bir çalışma olmuş.
  14. N

Test 1.ünite 111 soru slayt

çok teşekkürler
  15. N

2018-2019 5. Sınıf Yıllık Plan YENİ MÜFREDATA UYGUN!!!!

çok beğendim .emeğinize sağlık.yalnız yöntem-teknik ile araç-gereç bölümü yok.idare de bu bölümü mutlaka istiyor.