Arama sonuçlarınız

1. aydinizzet

Çarkıfelek-TEOG/SBS/MEB Örnek Soruları (3. Ünite-Milli Bir Destan: Ya İstiklal Ya Ölüm)

3. üniteyle (Milli Bir Destan: Ya İstiklal Ya Ölüm) ilgili çıkmış soruları arkadaşlarınla eğlenceli bir şekilde yarışarak çözmeye ne dersin? Unutma bilgin kadar şansın da önemli bu yarışmada. ;) Yararlı olması dileğiyle... Bir teşekkürü çok görmeyiniz.
  2. aydinizzet

8. Sınıf 1. Dönem 1. Sınavı (2. ÜNİTE DAHİL ÇIKMIŞ SORULAR)

8. Sınıf 1. Dönem 1. Sınavı (2. ÜNİTE DAHİL ÇIKMIŞ SORULAR)
  3. aydinizzet

Çarkıfelek Sosyal-TEOG Soruları (8. Sınıf 3. Ünite-Milli Bir Destan; Ya İstiklal Ya Ölüm)

Yararlı olması dileğiyle... Bir teşekkürü çok görmeyiniz. Not: Etkileşimli tahtada oyunu dokunmatik olarak oynayabilmek için POWERPOİNT OKUMA MODUYLA açınız.
  4. aydinizzet

Bil Soruyu Bas Gaza-PYBS Soruları (7. Sınıf 6. Ünite-Etkin Vatandaşlık)

Bir teşekkür yeter. Yararlı olması dileğiyle... Not: Etkileşimli tahtada oyunu dokunmatik olarak oynayabilmek için POWERPOİNT OKUMA MODUYLA açınız.
  5. aydinizzet

Çarkıfelek Sosyal-TEOG Soruları (8. Sınıf 2. Ünite-Milli Uyanış: Bağımsızlık Yolu)

Yararlı olması dileğiyle... Bir teşekkürü çok görmeyiniz. Not: Etkileşimli tahtada oyunu dokunmatik olarak oynayabilmek için POWERPOİNT OKUMA MODUYLA açınız.
  6. aydinizzet

Bil Soruyu Bas Gaza-TEOG Soruları (8. Sınıf 2. Ünite-Milli Uyanış: Bağımsızlık Yolu)

Bir teşekkür yeter. Yararlı olması dileğiyle... Not: Etkileşimli tahtada oyunu dokunmatik olarak oynayabilmek için POWERPOİNT OKUMA MODUYLA açınız.
  7. aydinizzet

Bil Soruyu Bas Gaza-PYBS Soruları (5. Sınıf 1. Ünite-Birey ve Toplum)

8. aydinizzet

Çarkıfelek Sosyal-PYBS Soruları (7. Sınıf 1. Ünite-Birey ve Toplum)

Yararlı olması dileğiyle... Bir teşekkürü çok görmeyiniz. Not: Etkileşimli tahtada oyunu dokunmatik olarak oynayabilmek için POWERPOİNT OKUMA MODUYLA açınız. Ekli dosyalar
  9. aydinizzet

Çarkıfelek Sosyal-TEOG Soruları (8. Sınıf 1. Ünite-Bir Kahraman Doğuyor)

10. aydinizzet

Çarkıfelek Sosyal-PYBS Soruları (6. Sınıf 2. Ünite-Kültür ve Miras)

Yarışmanın içeriğini güncelledim. Bir teşekkür yeter. Yararlı olması dileğiyle... Not: Etkileşimli tahtada oyunu dokunmatik olarak oynayabilmek için POWERPOİNT OKUMA MODUYLA açınız. Aynı soruların gelmemesi için tam olarak soru kutucuklarının üzerindeki sayılara tıklayınız.
  11. aydinizzet

Çarkıfelek Sosyal-PYBS Soruları (5. Sınıf 5. Ünite-Üretim, Dağıtım ve Tüketim)

Yarışmanın içeriğini güncelledim. Bir teşekkür yeter. Yararlı olması dileğiyle... Not: Etkileşimli tahtada oyunu dokunmatik olarak oynayabilmek için POWERPOİNT OKUMA MODUYLA açınız. Aynı soruların gelmemesi için tam olarak soru kutucuklarının üzerindeki sayılara tıklayınız.
  12. aydinizzet

Bil Soruyu Bas Gaza-PYBS Soruları (6. Sınıf 5. Ünite-Üretim, Dağıtım ve Tüketim)

13. aydinizzet

Bil Soruyu Bas Gaza-PYBS Soruları (7. Sınıf 5. Ünite-Üretim, Dağıtım ve Tüketim)

14. aydinizzet

Çarkıfelek Sosyal-PYBS Soruları (5. Sınıf 2. Ünite-Kültür ve Miras)

Yarışmanın içeriğini güncelledim. Bir teşekkür yeter. Yararlı olması dileğiyle... Not: Etkileşimli tahtada oyunu dokunmatik olarak oynayabilmek için POWERPOİNT OKUMA MODUYLA açınız.
  15. aydinizzet

Çarkıfelek Sosyal-PYBS Soruları (7. Sınıf 2. Ünite-Kültür ve Miras)

Yarışmanın içeriğini güncelledim. Bir teşekkür yeter. Yararlı olması dileğiyle... Not: Etkileşimli tahtada oyunu dokunmatik olarak oynayabilmek için POWERPOİNT OKUMA MODUYLA açınız.
  16. aydinizzet

Çarkıfelek Sosyal-(8. Sınıf 6. Ünite-Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası'na Kadar)

2018-2019 eğitim-öğretim yılı 8. sınıf MEB yayınları kitabındaki ünite değerlendirme sorularıdır. Yarışmanın içeriğini güncelledim. Bir teşekkür yeter. Yararlı olması dileğiyle... Not: Etkileşimli tahtada dokunmatik olarak oyunu oynayabilmek için microsoft word viewer ile açınız. Ufak tefek...
  17. aydinizzet

Bil Soruyu Bas Gaza-PYBS Soruları (6. Snıf 3. Ünite-İnsanlar, Yerler ve Çevreler)

18. aydinizzet

Bil Soruyu Bas Gaza-PYBS Soruları (5. Sınıf 4. Ünite-Bilim, Teknoloji ve Toplum)

19. aydinizzet

Bil Soruyu Bas Gaza-PYBS Soruları (7. Sınıf 4. Ünite-Bilim, Teknoloji ve Toplum)

20. aydinizzet

Çarkıfelek Sosyal-PYBS Soruları (5. Sınıf 3. Ünite-İnsanlar, Yerler ve Çevreler)

Yararlı olması dileğiyle... Bir teşekkür yeter. Not: Etkileşimli tahtada dokunmatik olarak oyunu oynayabilmek için microsoft word viewer ile açınız.