Arama sonuçlarınız

1. B

Milliyetçilik/ Halkçılı ilkesi ile ilgili çıkmış sorular

SBS-TEOG-LGS sınavlarında Milliyetçilik ve Halkçılık konusunda çıkan sorular.
  2. B

LGS Nisan ayı çalışma proğramı

Sevgili öğrenciler, LGS yaklaşırken konu temeli aylık çalışma proğramımızın Nisan Ayı 3 haftalık çalışma programıdır. Burada günlük soru sayısını artıra bilirsiniz. İyi çalışmalar.
  3. B

Mustaf Kemal'in eğitim ve askerlik hayatı etkinliği

Mustafa Kemal'in Eğitim, Askerlik hayatı ve fikirlerini etkileyen olaylar etkinliğidir.
  4. B

Kongreler-Tam bağimsızlık-Milli Eğemenlik

Kongreler konusunda yer alan ve çok sık karıştırılan Tam bağımsızlık ve Milli eğemenlilk- Milli birlik ve Beraberlik kavramlarını öğretebilmek adına bir çalışmadır.
  5. B

Sosyal Bilgiler Değerler Eğitiminde Coğrafya Öğretimi

Sosyal Bilgiler Değerler eğitiminde Coğrafya Öğretiminin önemi Milli Eğitim Dergisi 207 sayılı dergideki Coğrafya öğretiminin önemi ve yaşanan eksiklikler
  6. B

Beylikler ve Osmanlı devletinin kuruluşu etkinliği

Beylikler haritası ve Osmanlı devletini kuruluş dönemi etkinliği
  7. B

Amasya-Genelgesi-Erzurum-Sivas-Misak-i Milliye

Amasya Genelgesi-Erzurum-Sivas Kongresi-Misakı Milliye kararlarının Tam bağımsızlık,Milli birlik ve beraberlik ve Milli Egemenlik açısından değerlendirilmesi
  8. B

Osmanl devletinde yenilik hareketleri

Konu çok karışık ben böyle bir etkinlik yaptım konuyu daha iyi anlamak ve kavramsal boyutundaki eksikleri giderme
  9. B

6.sınıf Demokrasi Serüveni Kavram Haritası

İsterseniz incelemeyin!!!!!!!!!!!!! 6.Ünite için hazırladığım bir çalışma inceleyince göreceksiniz
  10. B

Bilimsel Çalışmanın Basamakları

Merhaba Arkadaşlar Sosyal bilgiler Ögreniyorum ünitesinde Bilimsel araştırmanın basamakları olarak verilen 1.adım Konu belirleme 2.adım fikir ileri sürme varsayım yada hipotez 3.adım kaynak araştırmasında bir yanlışlık yok mu Kaynak araştırmasımdan sonra fikir yada varsayımda bulunulması...
  11. B

Türkiye Kültürlerarası Köprü

İzleyince sizde hak vereceksiniz harika........  bir teşekürü çok görmeyin
  12. B

Çanakkale Sunumu Şiirli,resimli, Müzikli

Başka biryerden aldım ama çook güzel bir sunum sizde izlerseniz begeneceksiniz emin olun harikaaaaaaaaaaaaaaaa
  13. B

Bir Kişilik Abidesi Akif Sunumu

İzleyince sizde beğeneceksiniz bir teşekür yeter bana
  14. B

Çanakkale Son Kale Tiyatrosu

18 Mart Çanakkale haftası için