Arama sonuçlarınız

1. C

Hangi Yayın!!! Yardim

sosyalciniz.wordpress.com Zeki Doğan Hocamızın hazırlamış olduğu ders notları var onları kullanabilirsiniz.
  2. C

6. SINIF III. ÜNİTE FARKLI İKLİMLER FARKLI YAŞAMLAR

north ottoman elinize sağlık soruların kalitesi ve zorluğu çok iyi. Ayrıca MEB 6.Sınıf ders kitabını da sorularda kullanmanız bursluluk sınavı için güzel olmuş. Emeğinize ve yüreğinize sağlık.Teşekkür ediyorum. Allah razı olsun
  3. C

lgs tarih defterim

Sayın hocam elinize, yüreğinize ve emeğinize sağlık. Çok güzel bir eser olmuş.
  4. C

Test 7.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Ünite: Birey ve Toplum Testi

Ben teşekkür ederim emeğiniz ve ilginiz için.
  5. C

7. Sınıf Yeni Nesil Deneme 1 ( Onur Hoca)

eline sağlık Onur Hocam,kaliteli sorular var her şey için teşekkür ederiz yoğun program içinde bu soruları hazırlamanız ve paylaşmanız çok önemli.Yüreğine emeğine ve gönlüne sağlık.Allah razı olsun bunları konular işlendikçe deneme sınavı şeklinde paylaşıp çözeceğiz.Ve de en önemlisi bu işin...
  6. C

Test 7.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Ünite: Birey ve Toplum Testi

Hocam 8.soru yanlış hazırlanmış ve 12.soru ise 7.sınıf Sosyal Bilgiler müfredat konularından kaldırılmış ve 8.sınıf müfredatına alınmıştır bilginize.
  7. C

2019-2020 6-7 Hukuk ve Adalet Dersi Yıllık Planı

sayın hocam,zeka oyunları dersi yıllık planını da düzenleyip atabilir misiniz?
  8. C

Derste siyaset yapmak etkin vatandas

hocam hiçbir şey çıkmaz insanlar düşüncelerinde serbesttir.Hem ayrıca siz öğrencilerinizin öğrenmesi için yapmışsınız.İstediği her yere şikayet edebilirler.
  9. C

8. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı

elinizde bursluluğa yönelik deneme sınavları var mı?
  10. C

8. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı

hocam cevap anahtarını ne zaman eklemeyi düşünüyorsunuz?
  11. C

Deneme Sınavı T.C. İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK- DENEME SINAVI-4

Recep Hocam,eline ve koluna sağlık.Sorular kaliteli ve çeldiriciliği yüksek sorular.Ben bile çözerken zorlandım.Devamı gelsin.Ben kendi adıma bugünde kursta çözerken çok beğendim ve zorlandım:)
  12. C

LGS 10'LU İNKILAP TARİHİ DENEMESİ (2019)

teşekkürler Semih Hocam,Allah razı olsun emeğinize sağlık.Ben en çok sondaki yazıyı sevdim ve duygulandım.Maddi durumu yetersiz öğrencileri ve haberi olmayan öğretmen arkadaşlarımıza parantez açmanız mükemmel.
  13. C

Atamın İzinde Lise Yolunda 2. Dönem 1. Deneme 2019

teşekkürler hocam,elinize sağlık.Ayrıca hocam,diğer sınıflara da yönelik olarak PYBS içinde sınav paylaşacak mısınız?
  14. C

Orijinal Lgs denemesi

Teşekkürler
  15. C

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

hoşgeldin Betül:D
  16. C

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

Merhaba,ben Cihan DEMİR.19.05.1992 yılında Mersin'de doğdum.İlk ve orta tahsilimi Mersin'de tamamladım.2015 yılında Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünden mezun oldum.2016 yılı şubat döneminde 300000 öğretmen atamasıyla beraber öğretmenlik hayatıma başladım.İlk görev...
  17. C

BATI CEPHESİ SUNUMU

Mehmet Hocam,iyi akşamlar hocam olsun sunum sunumdur.Allah razı olsun derste kullanacağım.Erdemli Kargıpınarı'na selamlar saygılar selamlar.
  18. C

Test 5.Sınıf Uygarlıkları Öğreniyorum KKT

Volkan Hocam,birazda çıkarıma dayalı ve paragraf tarzı ve yorum sorularını kapsayan soruları da ekleseniz güzel olacak biliyorum işler yoğun benimki sadece bir fikir