Arama sonuçlarınız

1. muallime_asli

6.Sınıf 1., 2., 3., 4., 5. ve 6.Ünite Ders Notları

Hocam gerçekten hakkınız ödenmez. Mesleğin en azimli, en fedakar öğretmenlerinden birisiniz. Teşekkürler emekleriniz için.
  2. muallime_asli

Yönetim Biçimleri

Hocam gerçekten emeklerinize sağlık, Allah razı olsun. Sunumlarınız çok faydalı ve büyük bir emekle hazırlanmış. Sonlardaki soru ve etkinlikler de çok pekiştirici oluyor.
  3. muallime_asli

Şu iki sorunun cevaplarıyla ilgili düşüncelerinizi alabilir miyim?

Öğretmenim 6. soruda "sanayiye dayalı sömürgecilik" ten bahsettiği için Yalnız I 'i alarak coğrafi keşifleri eledim. O yüzden "A" diyorum ben. 9. soruda ise paragrafta mili egemenliğe dayalı bir Türkiye vurgusundan bahsedilmediği için cevap "B" dir. Sevgiler.
  4. muallime_asli

Ders Notu Kurtuluş Savaşı Tüm Antlaşmalar Özeti (Düzenlenmiş)

Sevgili Arkadaşlar, Kurtuluş Savaşı ile ilgili paylaşmış olduğum Antlaşmalar Süreci notunu düzenleyerek yeniden yayınlıyorum. Faydalı olması dileğiyle...
  5. muallime_asli

Ders Notu Kurtuluş Savaşı Tüm Antlaşmalar Özeti

Merhaba öğretmenim. Afganistan ile olan dostluk antlaşması I. İnönü'den sonradır. Ukrayna ile imzalanan Dostluk Kardeşlik Antlaşması ise 1922 yılında Sakarya Savaşı'ndan sonra imzalanmıştır. Hatta aynı yılın mayıs ayında Ukrayna ile bir de ticaret antlaşması imzalanmıştır. Sevgiler. :)
  6. muallime_asli

Elbette var, düzenleyip tekrar paylaşacağım öğretmenim.
  7. muallime_asli

Tavsiyeniz için ben teşekkür ederim öğretmenim. Notu hazırlarken soylediginiz gibi yaptim aslinda, lakin arada fazlasiyla bosluklar kalinca ogrenci konuyu kacirmasin diyerek bu duzende karar kildim. O haliyle de yuklerim elbette. Kolayliklar dilerim.
  8. muallime_asli

Sevgili arkadaşlar, Kurtuluş Savaşı süreci ile ilgili olan tüm antlaşmaların özet tablo notudur. Eksiklikler olabilir, bilgi verirseniz sevinirim. Kolay gelsin. :)