Arama sonuçlarınız

1. M

Yazılı Şehrimiz mersin 2.dönem 1.yazılı

Mersi Şehri için hazırlanmış yazılı çalışmasıdır.
  2. M

mersin şehir kitabı

https://mersin.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2020_06/04160556_Sehrimiz_Mersin_Ders_Kitabi.pdf
  3. M

Yazılı 8-SINIF inkılap tarihi 1. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI 25 soru test

A GRUBU: 1-C 2-B 3-C 4-B 5-D 6-C 7-C 8-C 9-A 10-A 11-B 12 B 13-C 14-A 15-C 16-B 17-D 18-D 19-A 20-B 21-B 22-B 23-D 24-C 25-D 26-D B GRUBU: 1-C 2-D 3-C 4-A 5-A 6-D 7-A 8-B 9-D 10-C 11-D 12-D 13-D 14-C 15-A 16-B 17-C 18-D 19-A 20-D 21-B 22-A 23-D 24-C 25-C 26-C
  4. M

Yazılı 8-SINIF inkılap tarihi 1. DÖNEM 2. YAZILI SINAVI 25 soru test

sınav sadece testlerden oluşmaktadır. 26 soru vardır. bir soru joker olarak konmuştur. A ve B grubu olarak düzenlenmiştir. soruların yerleri ve şıkları farklıdır.
  5. M

Yazılı 8.SINIF İNKILAP TARİHİ 1.DÖNEM 2. YAZILI 25 SORU TEST

müfredata uygun 26 sorudan oluşmaktadır. sorunun bir tanesinin joker soru olarak koydum. Her biri 4 puandır. A ve B Grubu olarak düzenledim. soruların yerleri ve şıkları değiştirilmiştir.
  6. M

Halk Kültürü Ders Notları

Harikasınız hocam
  7. M

Sosyal Sorumluluk Projesi - Her Hafta 10 Köy Okuluna Ücretsiz Kitap

Sosyal Sorumluluk Projesi - Her Hafta 10 Köy Okuluna Ücretsiz Kitap HOCAM PROJENİZ ÇOK GÜZEL. MEHMET ABLAK- PINARBAŞI ŞEHİT POLİS BAYRAM GÖDE ORTAOKULU ERDEMLİ/MERSİN
  8. M

Kurtuluş savaşındaki cepheleri gösteren tablo

kurtuluş savaşının doğu ,güney ve batı cephesi savaşlarını bir tablo içersinde göstermeye çalıştım çalışırken yada tekrar ederken kolaylık olsun diye. Umarım yararlı olur.
  9. M

Genelgeler Ve Misak-ı Milli

Genelgeler Ve Misak-ı Milli şifre: 15961212
  10. M

Uşak Eğitim Mezunları

ssarem isim neydi bende 2002 mezunuyum. normal öğretim mi? ikinci öğretim mi?
  11. M

Ünite 1 Bir Kahraman Doğuyor 32 Soruluk Test

birinci ünütenin bütün konularını kapsayan kazanımlara uygun bütün kazanımları kapsayan cevap anahtarı eklenmiş bir testtir.
  12. M

8.sınıf 1.ünite Değerlendirme Etkinliği

ELLERİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ GERÇEKTEN DE ORJİNAL BİR ÇALIŞMA TEŞEKKÜRLER.... ;D
  13. M

Bir Kahraman Doğuyor Ünitesi Boşluk Doldurma Doğru Yanlış Bulmaca

BİRİNCİ ÜNİTEYİ DEĞERLENDİRMEK İÇİN HAZIRLANMIŞ BİR ETKİNLİKTİR.
  14. M

Uşak Eğitim Mezunları

semazen kardeş bende 2002 mezunuyum adım mehmet ablak osmaniyeliyim sen
  15. M

Bir Proje De Siz Yapın

DERS KİTABI TEMEL ALINARAK HAZIRLANMIŞ BİR SUNU ÇALIŞMASIDIR.UMARIM İŞİNİZE YARAR.
  16. M

Körfez'de Savaş

DERS KİTABI TEMEL ALINARAK HAZIRLANMIŞ BİR SUNU ÇALIŞMASIDIR
  17. M

Türk-ermeni İlişkileri

DERS KİTABINA BAĞLI KALARAK DERS ANLATIMINDA KULLANILMAK ÜZERE HAZIRLADIĞIM BİR SUNU
  18. M

Dış Politika Test Soruları

DIŞ POLİTİKA TEST SORULARI YENİ MÜFREDATA UYGUN.CEVAP ANAHTARI EKLENMİŞTİR.
  19. M

Dış Politika İle İlgili Boşluk Doldurma,doğru Yanlış, Bulmaca Etkinliği

dış politika ile ilgili boşluk doldurma,doğru yanlış, bulmaca etkinliği yeni müredata uygun
  20. M

Türkiye'ye Yönelik Tehditler

ben bu sunuyu sitede yayınlanan 7.ünite ders kitabı adlı dosyadan faydalanarak yaptım ve orda 205 sayfada Atatürkün sözünde gericilik kelimesi geçiyor.