Arama sonuçlarınız

1. volkan4465

6. Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı (Derlemedir) 2018-2019

Sınavı zümrelerimizin paylaşımlarından derleyerek, öğrencilerimin seviyesine ve anlattığım konulara uygun olarak hazırladım. İsteyen arkadaşlar kullanabilir.
  2. volkan4465

5.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı (Derlemedir) 2018-2019

Sınavı zümrelerimizin paylaşımlarından derleyerek, öğrencilerimin seviyesine ve anlattığım konulara uygun olarak hazırladım. İsteyen arkadaşlar kullanabilir.
  3. volkan4465

Test Genelge ve Kongreler - KKT

MEB'in yayınladığı değerlendirme sınavı ve kazanım kavrama testlerinden derleyerek hazırladım. İyi çalışmalar.
  4. volkan4465

Test Cemiyetler/Kuvayı Milliye - KKT

MEB'in yayınladığı değerlendirme sınavı ve konu kazanım testlerinden derleyerek hazırladım. İyi çalışmalar.
  5. volkan4465

8.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı

Zümrelerimizin yaptığı paylaşımlardan faydalanarak öğrencilerimin düzeyine göre düzenledim.
  6. volkan4465

BEYLİKTEN CİHAN DEVLETİNE -KKT

MEB’in yayınladığı konu kazanım testleri ve değerlendirme sınavlarından derlenmiştir. İyi Çalışmalar.
  7. volkan4465

Test 5.Sınıf Uygarlıkları Öğreniyorum KKT

Yeni müfredata uygun olarak tarafımca hazırlanmıştır. Öğrencilerinize fotokopi çekmek amacıyla kullanabilirsiniz. İyi çalışmalar.
  8. volkan4465

Destan ve Yazıtlarda Türkler - KKT

PYBS çıkmış sorular ve MEB'in yayınladığı kazanım kavrama testlerinden derlenmiştir. İyi çalışmalar.
  9. volkan4465

Test Mondros Ateşkes Antlaşması - Konu Kazanım Testi

MEB'in yayınladığı değerlendirme sınavı ve konu kazanım testlerinden derleyerek hazırladım. İyi çalışmalar.
  10. volkan4465

Test 1.Dünya Savaşı ve Osmanlı Konu Kazanım Testi

MEB'in yayınladığı değerlendirme sınavı ve konu kazanım testlerinden derlenerek hazırlanmıştır. İyi çalışmalar zümrelerim.
  11. volkan4465

5.Sınıf Kazanım Kavrama Testi (Birey Ve Toplum)

Tarafımca hazırlanmıştır. Beğenirseniz gönül rahatlığıyla öğrencilerinize çözdürebilirsiniz. İyi çalışmalar.
  12. volkan4465

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.Ünite Tarama Testi

Paylaşımlardan ve tarafımca hazırlanan sorulardan oluşmaktadır.
  13. volkan4465

5.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı (Derleme)

Her tipten soru tipi mevcut olup yapılan paylaşımlardan ve tarafımdan derleme yapılmıştır.
  14. volkan4465

'TBMM'ye Karşı Çıkan İsyanlar'

Faydalı olacağını düşünüyorum.