Arama sonuçlarınız

1. H

Bil Soruyu Bas Gaza-PYBS Soruları (5. Sınıf 3. Ünite-İnsanlar, Yerler ve Çevreler)

Hocam benim öğrenciler bu oyunu çok seviyor. Ben gruplara ayırıp açıyorum ve oynatıyorum oyunu. Hem eğleniyorlar hem yarışıyorlar hem de öğreniyorlar. Elinize ve emeğinize sağlık . Umarım öbür kademeler için de vardır.
  2. H

5.6.7.8. Sınıf Müfredat Değerlendirmesi Word Halinde

Emeğinize sağlık hocam
  3. H

Kimler Geldi Kimler Geçti: Anadolu Medeniyetleri

Sunum çok güzel ama ben akıllı tahtada bunu açamıyorum :((( Power point sunusu olsaydı çok iyi olurdu
  4. H

Kimler Geldi Kimler Geçti: Anadolu Medeniyetleri

Erkan hocam sunumlarınız çok güzel. Şimdiye kadar baktığım ve gördüğüm en iyi slaytlar bunlar. Emeğinize sağlık
  5. H

İnkılap Tarihi 8 için Flash ile Hazırlanmış Tüm Üniteleri Kapsayan 29 Adet Test

İnkılap Tarihi 8 için Flash ile Hazırlanmış Tüm Üniteleri Kapsayan 29 Adet Test ben linklerden indiremedim hocam
  6. H

Tst Gourp yprk test sunum programı 8.sınıf (tavsiye program)son sürüm 2010

Tst Gourp yprk test sunum programı 8.sınıf (tavsiye program)son sürüm 2010 Bu müthiş bir program ya ellerinize sağlık hocam
  7. H

2012-2013 5. SINIFLAR ORTAK SINAVI

2012-2013 5. SINIFLAR ORTAK SINAVI Emeğinize sağlık
  8. H

Sbs İçin Yaprak Testler Tüm Üniteler Dahil ( Birey Etkin Okul Y.)

Sbs İçin Yaprak Testler Tüm Üniteler Dahil ( Birey Etkin Okul Y.) gerçekten güzel bir çalışma. çok sağolun hocam
  9. H

Tst Gourp yprk test sunum programı 8.sınıf (tavsiye program)son sürüm 2010

Tst Gourp yprk test sunum programı 8.sınıf (tavsiye program)son sürüm 2010 güzel olmuş emeğine sağlık
  10. H

8 Çağdaş Uygarlığa Doğru Adımlar Konu Kazanım Testi

8 Çağdaş Uygarlığa Doğru Adımlar Konu Kazanım Testi Emeğinize sağlık pdf olması çok güzel