Arama sonuçlarınız

1. C

Uzaktan Eğitim Canlı Ders ve Etkinliklere Katılım Değerlendirme Çizelgesi

Ocak ayında iptal olur bu not işi. 2. Dönem Mayısta yazılı yapılır ona göre de bu 20-21 sezonunun karnesi verilir.
  2. C

8.SINIF T.C. İNKILAP TARİHİ DENEME SERİSİ 5 ADET

Emeğinize teşekkürler lakin adinizdan soruları okuyamadim hocam. Keske soruların üzerine yazmasaydiniz adinizi soyadınızı.
  3. C

8.sınıf 1.ünite LGS deneme sınavı

Hocam metinleri kendiniz yazmayın, bir kaynaktan edinin; hatta edindiğiniz kaynağı da paragrafın altına yazın daha sağlıklı olur. Bunun dışında elinize emeğinize sağlık.
  4. C

Ders Notu 8. Sınıf İnkılap Tarihi 7. Ünite Ders Notu Fasikülü

7. Ünitede 2. sayfada hata olabilir mi hocam?
  5. C

8.SINIF T.C. İNKILAP TARİHİ DENEME SERİSİ 5 ADET

Hocam güzel de Uğur başak yazısından okunmuyor. Fligran i saydam a yakın bir koyulukta yapabilirseniz çok seviniriz.
  6. C

III. ÜNİTE YA İSTİKLAL YA ÖLÜM DERS NOTU

Eline sağlık hocam. 4. Üniteyi de bekliyoruz.
  7. C

Kurtuluş Savaşı cepheler Tablosu-ERDİNÇ ŞEN

Eline Sağlık zümrem.
  8. C

Marmara Üniversitesi Aef Li Olanlar

Marmara Üniversitesi Aef Li Olanlar 2007 mezunuyum ben de.:)
  9. C

Cumhuriyet Ve Demokrasi Arasındaki Farkı Nasıl Açıklanmalı???

Cumhuriyet Ve Demokrasi Arasındaki Farkı Nasıl Açıklanmalı??? Cumhuriyet halkın egemen olduğu yönetim biçimidir. 2 tür cumhuriyet vardır: Demokratik olan ve olmayan. Bir cumhuriyetin demokratik olması için bir takım şartlar vardır: Anayasa, Düzenli ve adil seçimler, Siyasi partiler, Kuvvetler...
  10. C

Erkan İSANMAZ

Erkan İSANMAZ Türkiye'nin en meşhur Sosyalcisi Erkan Hoca:) Seyit Ahmet Bey de iddialı bu konuda...
  11. C

tarihin orka odasında kürşat efsanesi yoktur denildi..ne düşünüyorsunuz

tarihin orka odasında kürşat efsanesi yoktur denildi..ne düşünüyorsunuz efsane efsanedir, kesin bilgi değildir. Kesin olmayan bir şeyi varmış gibi göstermek bilimden az bişi anlayan insanların işi değildir.
  12. C

Test:hangi Osmanlı Padişahısınız?---test Edin

3. selim çıktım. =) ama saçma ya.
  13. C

Türk Tarihinde Yolculuk Soru Sunusu

aferin kızımıza:)
  14. C

Yazıtlardaki Uygarlık: Göktürkler

bu adam işini biliyor ya :) erkan isanmaz efsanesi sosyal bilgilerde devam ediyor:)