Arama sonuçlarınız

1. Y

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL 199 öğrenci ( 10 öğrenci devamsız ) 68.2 ortalama
  2. Y

kazanım testi sorusu arkadaşlar yardımcı olur musuz?soru yanlış geldi bana

kazanım testi sorusu arkadaşlar yardımcı olur musuz?soru yanlış geldi bana cevap D mi ?
  3. Y

5. SINIFLAR 1. DÖNEM SON SINAV

5. SINIFLAR 1. DÖNEM 2. SINAV ( İki sınav yapanlar için ) sizler de soğolun :)
  4. Y

5. SINIFLAR 1. DÖNEM SON SINAV 1-C 2-C 3-D 4-A 5-A 6-D 7-A 8-B 9-B 10-A 11-D 12-C 13-C 14-A 15-C 16-B 17-D 18-B 19:D-Y-D-D-Y 20: İÇ ANADOLU - SORUMLULUK SELİMİYE PLATO KOYU KAHVERENGİ ( dağ zirvesi beyaz )
  5. Y

UMARIM FAYDALI OLUR :)
  6. Y

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

Kaç Yıllık Öğretmensiniz meslekte 7. yılım. yıllar çok çabuk geçiyor.....
  7. Y

7. SINIF SOSYAL BİLGİLER SBS TARZI KARMA SORULAR.

yorumlarınızı bekliyorum...
  8. Y

İnkilap soru

:)
  9. Y

Hoş Geldiniz!

Hoş Geldiniz! Hoşbulduk bu siteyi. Sosyalciler için ulusal zümre toplantısı gibi bir şey çıkıyor. Elimizdeki yararlı dökümanları paylaşmaktan kaçınmayalım. Teşekkürler...
  10. Y

8 Çağdaş Uygarlığa Doğru Adımlar Konu Kazanım Testi

8 Çağdaş Uygarlığa Doğru Adımlar Konu Kazanım Testi güzel olmuş çokk soğolun.
  11. Y

medya okuryazarlığı

Arkadaşlar medya okuryazarlığı dersi için kaynak lazım . Kaynağı olanlar lütfen paylaşımda bulunsun.
  12. Y

Sosyalbilgiler.biz İle Nasıl Tanıştınız?

Sosyalbilgiler.biz İle Nasıl Tanıştınız? Zümre öğretmenler toplantısında tanışmıştım:D
  13. Y

7. sınıf sosyal bilgiler karma sorular.

Sosyal Bilgiler karma test. (hsnylmz)
  14. Y

T.C İnk. Tarh. ve Ata. Sorular

İyi dilekleriniz için sağolun. İşinize yararsa 7. sınıflar içinde soru paylaşıyorum.
  15. Y

T.C İnk. Tarh. ve Ata. Sorular

Umarım faydalı olur.
  16. Y

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? 6-7 LERDE İYİ KÖTÜ GİDİYORUZ DA 8 LERDE SIKINTI ÇOK. MÜFREDATA UYGUN GİTSEN BİR ŞEY ÖĞRENMİYORLAR. GERİ KALSAN OLMUYOR. HAYIRLISI BAKALIM NE ZAMAN DÜZELECEK...
  17. Y

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Ayşe KULİN umut
  18. Y

Milli Uyanış: Yurdumuzun İşgaline Tepkiler 138 Soru

Milli Uyanış: Yurdumuzun İşgaline Tepkiler 138 Soru Ellerinize sağlık. Güzel olmuş.
  19. Y

Sosyal Bilgiler Hak Ettiği Değeri İstiyor! ALINTI

Eğitim bölge Zümre toplantılarında bu sorun hep dile getiriliyor ancak çözüme yönelik hiç adım atılmıyor. Ne de olsa karar mekanizması neye karar vereceğini kendisi belirleyecektir. Sosyal dersleri 4 saate çıksın derken 2 saate düşmesin...
  20. Y

Haritaların Dili Sunusu

Haritaların Dili Sunusu Güzel olmuş. Ellerinize sağlık.