Arama sonuçlarınız

1. M

düşman askeri generallerinin gözünde canakkale

“Tarih kitaplarında Türkler hakkında yazılı olaylar, hatta onlarla savaşan ların anlattıkları gerçekleri ifadeden acizdir. Mutluluk Türklerle savaşmaktadır. Bu şerefi ömrümün sonuna kadar taşıyacağım. Taş üzerinde yatıyor, güneşe, soğuğa, fırtınalara, yağmura karşı korumasız siperlerde çamur ve...
  2. M

Çağdaş Devlete Doğru

Çağdaş Devlete Doğru
  3. M

cemiyetler nelerdir

cemiyetler nelerdir bilmiyorum :4:
  4. M

''Yabancıların Gözüyle ve DüŞüNCeLeRiYLe Çanakkale ''

“Tarih kitaplarında Türkler hakkında yazılı olaylar, hatta onlarla savaşan ların anlattıkları gerçekleri ifadeden acizdir. Mutluluk Türklerle savaşmaktadır. Bu şerefi ömrümün sonuna kadar taşıyacağım. Taş üzerinde yatıyor, güneşe, soğuğa, fırtınalara, yağmura karşı korumasız siperlerde çamur ve...
  5. M

istiklal marşının açıklaması, istiklal marşının açıklaması 10 kıta kısaca

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak; O benimdir, o benim milletimindir ancak Şair Türk milletine cesaret ve tahammül aşılamak için ve Türk insanında bulunan duyguları harekete geçirmek için...
  6. M

Rejim Karşıtı bir İsyan

Rejim Karşıtı bir İsyan paylaşımınız için teşekkürler,her zaman ki gibi çok güzel olmuş. ellerinize sağlık.
  7. M

Saltanattan Milli Egemenliğe

Saltanattan Milli Egemenliğe emeginize saglıııııkkkkk
  8. M

Tarih Karikatürleri

Tarih Karikatürleri http://yaaa
  9. M

Tarih Karikatürleri

Tarih Karikatürleri teşekkürler hocam
  10. M

AB Tarihçesi

AVRUPA BİRLİĞİ TARİHÇESİ sagulun
  11. M

liberalizm

liberalizm Liberalizm, bireyin özgürlüğünü, özerkliğini, temel haklarını garanti altına almayı amaçlayan ve bu nedenle siyasal iktidarın sınırlandırılması üzerinde duran bir düşüncedir.
  12. M

malazgirt savaşı

malazgirt savaşı türklere anadolunun kapıları açıldı
  13. M

1 Soruda Kaldık

1 Soruda Kaldık d şıkkı
  14. M

Osmanlı Devleti Yükşelis Padişahları Kim? YARDIM

Osmanlı Devleti Yükşelis Padişahları Kim? YARDIM Fatih Sultan Mehmet II. BEYAZID Yavuz Sultan Selim Kanuni Sultan Süleyman II. Selim 1. AHMET (SOKOLLUNUN ÖLÜMÜ 1. AHMET DÖNEMİNDEDİR) TAM OLARK BUNLAR alıntıdır
  15. M

Şeyh Sait İsyanı ve Kabotaj Bayramı

Şeyh Sait İsyanı ve Kabotaj Bayramı paylaşımınız için teşekkürler, ellerinize sağlık.
  16. M

Kubilay Olayı

Kubilay Olayı paylaşımınız için teşekkürler, ellerinize sağlık.
  17. M

Soyadı Kanunu

Soyadı Kanunu teşekkürler
  18. M

Soyadı Kanunu

Soyadı Kanunu
  19. M

okul soruları

ögretmenler ögrencilerin tenefüs hakkını alabilirler mi?
  20. M

Taş Devrine ait araba bulundu

Taş Devrine ait araba bulundu yuh be boyle birşey olamaz