Arama sonuçlarınız

1. O

TEOG-2 HAZIRLIK süper DENEME-3

HOCAM EMEĞİNİZE SAĞLIK
  2. O

Test Atamın İzinde TEOGUN Pesinde 2.Dönem 3. Denemesi

hocam ellerinize sağlık
  3. O

Cumhuriyet Ve Demokrasi Arasındaki Farkı Nasıl Açıklanmalı???

demokrasi halkın kendi kendini yönetmesidir. cumhuriyet ise demokrasinin uygulama biçimidir.
  4. O

baykanlar(tüm sınavlar)

baykanlar(tüm sınavlar) hocam elinize emeğinize sağlık
  5. O

2012-2013 5/A II.Dönem I.Yazılı

2012-2013 5/A II.Dönem I.Yazılı hocam elinize sağlık, emeğiniz için teşekkürler
  6. O

Bu sorunun cevabı nedir?

Bu sorunun cevabı nedir? sayın hocam akdeniz bölgesi demiş arkadaşlar ama sıralama şöyle marmara, ege, akdeniz şeklinde
  7. O

7. SINIF SOSYAL BİLGİLER SBS TARZI KARMA SORULAR.

elinize sağlık hocam :)
  8. O

Kurtuluş Savaşı cepheler Tablosu-ERDİNÇ ŞEN

Kurtuluş Savaşı cepheler Tablosu-MADE İN ERDİNÇ ŞEN sayın hocam elinize sağlık
  9. O

Yeni Müfredat 7. Sınıf 3. Ünite (türk Tarihinde Yolculuk - 4. Bölüm)

arife hocam özür dileyerek bir şey belirtmek isterim . sizin değerli ders notlarınızdan istifade ediyorum. türk tarihine yolculuk ünitesinde lale devri başlığı altındaki konu özetinde matbaanın açılmasında ilk devlet matbaası diye yazılmış ;fakat ilk devlet matbaa 3. selim döneminde matbaayı...
  10. O

Arkadaşlar bu sorunun cevabı nedir? ACİL

Arkadaşlar bu sorunun cevabı nedir? ACİL yalnız I YANİ A ŞIKKI
  11. O

Resimlerle Nutuk

Resimlerle Nutuk hocam elinize sağlık resimli nutuk gayet iyi teşekkür ederim
  12. O

YARARLI CMİYETLER

YARARLI CMİYETLER teşekkürler hocam
  13. O

kürtçenin seçmeli dil olması hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

eğer bu konudaki amaçları kürt sorununa çözüm bulmaksa tabiki ben olaya iyimser bakıyorum zaten doğu ve güneydoğudaki insanlar günlük hayatlarında konuşuyorlar belki bu seçmeli dersle pkk ve uzantısı olan köpeklerin ağızları kapanır