Arama sonuçlarınız

1. I

2016-17 II. Dönem 1. Yazılı (Boşluk Doldurma, Eşleştirme, Harita, Seçenek Sunma)

2015-16 II. Dönem 1. Yazılı (Boşluk Doldurma, Eşleştirme, Harita, Seçenek Sunma) hocam ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş.Paylaşım için teşekkürler...
  2. I

T.C. İnkılap Tarihi_Nisan Sınavı_ Ders Notları Fasikülü

T.C. İnkılap Tarihi_Nisan Sınavı_ Ders Notları Fasikülü hocam teşekkürler elinize sağlık
  3. I

2007-2008 6.sınıf 6.ünite Demokrasinin Serüveni

2007-2008 6.sınıf 6.ünite Demokrasinin Serüveni tüm sınıflarda ve tüm ünitelerde öğrencilerime notlarınızdan dağıttım emeğiniz için teşekkürler hakkınızı helal edin...
  4. I

1 Dünya Çocukları Sunusu

1 Dünya Çocukları Sunusu hocam çalışmalarınız için sonsuz teşekkürler.
  5. I

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem II. Yazılı-YEPYENİ

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem II. Yazılı-YEPYENİ hocam ellerinize sağlık paylaşım için teşekkürler
  6. I

1 Bölgelerimizdeki Ekonomik Faaliyetler Sunusu

1 Bölgelerimizdeki Ekonomik Faaliyetler Sunusu Ellerinize sağlık. Her zaman ki gibi mükemmel.Dört gözle bekliyordum.Teşekkürler...
  7. I

Bölgemizi Tanıyalım 2.Bölüm

Bölgemizi Tanıyalım 2.Bölüm hocam ellerinize sağlık paylaşımınız için teşekkürler
  8. I

Bölgemizi Tanıyalım 1.Bölüm

Bölgemizi Tanıyalım 1.Bölüm hocam ellerinize sağlık paylaşımınız için teşekkürler
  9. I

Çocuk Hakları Panosu

Çocuk Hakları Panosu elinize sağlık teşekkürler
  10. I

Haklarımız Öğreniyorum Ders Notu ve Etkinliği

Haklarımız Öğreniyorum Ders Notu ve Etkinliği teşekkürler güzel bir çalışma
  11. I

2012-2013 halk kültürü 678 plan

2012-2013 halk kültürü 678 plan teşekkürler hocam emeğinize sağlık
  12. I

1 Biz Bu Toplumun Bir Üyesiyiz Sunusu

1 Biz Bu Toplumun Bir Üyesiyiz Sunusu emeğinize sağlık ellerinizin dert görmesin inşallah
  13. I

Eğitime Destek (Bir Rica)

Eğitime Destek (Bir Rica) çalışmalarınızı beğenerek takip ediyorum.kampanyada istediğiniz sayıya ulaşmanız dileğiyle