Arama sonuçlarınız

1. M

Şehrimiz Hakkari Ders Kitabı PDF

Erkan hocam merhaba Ben Aşkın DEMİR. Şehrimiz Hakkari Yazım Komisyonunda Serdar ACAR ile birlikte yer aldık. Uzun emekler sonucu ortaya çıkan bu Kitabı Forumda paylaştığınız için teşekkür ediyorum. iyi çalışmalar
  2. M

İnsanlar, yerler ve Çevreler Konu Özeti (Tüm Ünite-Bol Görselli)

Sayın Kartalturan yorum için teşekkür ediyorum.
  3. M

5. sınıf Kültür ve Miras Konu Özeti (Tüm Ünite)

Sayın ercanvekaya yorumunuz için sağolun.. iyi çalışmalar
  4. M

Mehmet Hocam yorumunuz için teşekkürler
  5. M

8. sınıflar için Tasarımlarım

Teşekkür ediyorum gülmemet hocam
  6. M

Ayrıca resimlerin orijinal boyutunda indirdiğinizde 100x70 cm boyutlarında kaliteli baskı yapabilirsiniz.
  7. M

Değerli Meslekteşlarım resimleri yüklediğim upload sitesi linklerinde sıkıntılar oluşmuş. Resim boyutlarını küçülterek tekrar yükledim. büyük boyutlu resimleri indirmek için resimlerin alt kısmında yer alan linkleri tıklamanız yeterlidir. Kusura bakmayın.. iyi çalışmalar
  8. M

Değerli Meslekteşlarım resimleri yüklediğim upload sitesi linklerinde sıkıntılar oluşmuş. Resim boyutlarını küçülterek tekrar yükledim. büyük boyutlu resimleri indirmek için resimlerin alt kısmında yer alan linkleri tıklamanız yeterlidir. Kusura bakmayın.. iyi çalışmalar
  9. M

Okul duvarlarına asmak üzere tasarladığım görsellerimi işinizi görür umuduyla paylaşıyorum.. NOT: Orijinal büyük boyutlu resimleri aşağıda verdiğim linkleri tıklayarak indirebilirsiniz... htt...
  10. M

6. sınıf BİL KAZAN YARIŞMASI (farklı bir uygulama)

Sayın Potomak Öncelikle beğendiğinize sevindim. Bu uygulamayı sadece 6. sınıflar için yaptım. Şu aralar biraz yoğunum doğrusu. en yakın zamanda 7 ve 8 için de uygulamayı yapıp siteye eklerim. Ayrıca arayüzü de değiştirmeyi düşünüyorum. göze daha hoş gelecek şekilde güncelleyip eklerim. Nasıl...
  11. M

Sayın Potomak Öncelikle beğendiğinize sevindim. Bu uygulamayı sadece 6. sınıflar için yaptım. Şu aralar biraz yoğunum doğrusu. en yakın zamanda 7 ve 8 için de uygulamayı yapıp siteye eklerim. Ayrıca arayüzü de değiştirmeyi düşünüyorum. göze daha hoş gelecek şekilde güncelleyip eklerim. Nasıl...
  12. M

Arkadaşlar merhaba Uygulamada bazı hatalar farkettim. Hızlı yazmaktan kaynaklı yanlış sorular var, uzun soruların son cümlesi görünmüyor. Ayrıca süre de az. En kısa zamanda Yen'i arayüz ekleyerek sorunları halledip tekrar eklerim. Şimdiden özür diliyorum
  13. M

İnsanlar, yerler ve Çevreler Konu Özeti (Tüm Ünite-Bol Görselli)

Merhaba Arkadaşlar Öğrencilerim için, İnsanlar, Yerler ve Çevreler Öğrenme Alanının tamamı ile ilgili konu özeti hazırladım. Bol görselli, renkli bir özet oldu. umarım beğenirsiniz. faydalı olması dileğiyle.
  14. M

Teşekkür ediyorum değerli hocam.
  15. M

Teşekkür ediyorum değerli hocam.
  16. M

Hocam kullanıcı adı ve şifre giriş yaptıktan sonra mesaj altında indirme linkini görebilirsiniz.
  17. M

Merhaba değerli meslektaşlarım. Öğrencilerim için hazırladığım Flash içerikli farklı bir uygulama. 6. sınıf ilk 3 ünite ilgili yaklaşık 120 soru var. Uygulamayı yabancı bir siteden indirip Türkçe'ye çevirdim ve derse uygun sorular yerleştirdim. Uygulamayı deneyin eksik bulduğunuz bir nokta...
  18. M

Teşekkürler arkadaşlar. Eğer beğendiyseniz 3. ünite notlarını da eklerim...