Arama sonuçlarınız

1. B

ders geçme ile ilgili acil bi soru

arkadaşlar sınıfınızda bulunan öğrencilerin kaçta kaçı kalırsa hakkımızda soruşturma açılma durumu oluyor acaba 8.sınıflara ilkokul seviyesinde de sorsam 2 alan yok gibi kafayı yedirecekler
  2. B

Toplantı ile ilgili acilllll

arkadaşlar okulda ki şök toplantılarını yönetim bize yazı ile bildirmek zorundamı şu günde şu satte diye yoksa öğretmenler kendilerince toplanabiliyor mu? ve yönetim talepte bulunmaz ve toplantı yapılmaz ise müfettiş bize sıkıntı çıkartabilir mi?
  3. B

10 dakikalık anlamsız inatlaşma

Arkadaşlar okulda ilk derse 10 dakika erken girme zorunluluğumuz mu var bu durumda ders 50 dk oluyor , müdür gelip ders başladı diye ters ters konuşuyor halbuki öğretmen girişine 10 dakika var ve yönetmelikte var mı ben bulamadım yardımcı olursanız çok minnettar olurum
  4. B

Devamsızlık girme

arkadaşlar bu devamsızlıkları biz mi giriyoruz yoksa idaremi ben idare diye biliyorum ama mdr inatla değişti diyor
  5. B

İL içi tayin hakkı ?

arkadaşlar seneye okulum büyük ihtimalle ilkokul olacak bu durumda biz branşçılara tercih hakkımı verilir puanlarımıza göre yoksa milli eğitim kendince bi yere mi gönderir?
  6. B

ŞÖK

arkadaşlar bu şökleri sınıf sınıf mı (6.sınıflar 7. sınıflar gibi) yapacağız yoksa bir raporda hepsini mi acaba
  7. B

istek ve şikayetler diye başlık açılmış ama laf olsun diye

bi talepte bulundum ama cvp bile yok sagolun
  8. B

Site yönetimine

Bi konu hakkında yardımınız gerekiyor Sosyal bilgiler dersliği bölümde Sakarya/Akyazı.Topçusırtı Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulu/2012-13 Büyük Değişim adlı başlıktaki resimleri acaba direk görülecek şekilde düzenleyebilirmisiniz?
  9. B

Atanın Mezar Odası

Arkadaşlar öğrencilerimiz Atatürk'ün naaşının sembolik mezarda olduğunu düşünmektedir(gerçi vatandaşlarada sorsanız bu böyle) bu kısa çalışmayı sınıflarınızdaki Atatürk köşesine asarsanız çocuklar bu konuda daha sağlıklı bilgiye ulaşacaklardır A.Ü 66
  10. B

Sakarya/Akyazı.Topçusırtı Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulu/2012-2013

3 aylık bir sürede sınıfımdaki değişimi sizlerle paylaşmak istedim sınıf materyallerinden kıtalar panomuzda ufak bi hata var ne yazık ki antartika eksik ama en kısa zamanda düzeltilecek fotoğrafı yok ama sınıfımız kapısının dış cephesinde ise neden sosyal bilgiler öğreniyoruz diye bi başlık...
  11. B

Törendeki görevle ilgili sorum var arkadaşlar

törenlerde sürekli sosyal yada Türkçe öğretmenelri konuşma yapar diye bi mecburiyet varmı acaba?ve cumhuriyet bayramı 10 kasım çanakkale haftası illaki sosyalciere verilir mi?
  12. B

ataya asıl saygı 2012

inş işinize yarar arkadaşlar
  13. B

2013 sbs

arkadaşlar 2013 teki sbs sınavına girecek 8 lere sadece son sınıftan mı soru lacak yoksa 6 7 8 den mi çünkü bu sneeki 8 ler 6 ve 7 de sbs ye girmediler