Arama sonuçlarınız

1. B

soru

soru 1 de olmalı ama cevap bu şıklarla c
  2. B

ders geçme ile ilgili acil bi soru

arkadaşlar sınıfınızda bulunan öğrencilerin kaçta kaçı kalırsa hakkımızda soruşturma açılma durumu oluyor acaba 8.sınıflara ilkokul seviyesinde de sorsam 2 alan yok gibi kafayı yedirecekler
  3. B

sorunun cevabı hakkında yardımcı olurmusunuz bana göre D şıkkı

sorunun cevabı hakkında yardımcı olurmusunuz bana göre D şıkkı cevap kesinlikle d hocam
  4. B

kırşehir eğitim fakültesi mezunları buraya

kırşehir eğitim fakültesi mezunları buraya 2006 i.ö mezunuyum slm
  5. B

Toplantı ile ilgili acilllll

Toplantı ile ilgili acilllll valla hocam mdr sağolsun ne şök yapıyor ne bişey
  6. B

Toplantı ile ilgili acilllll

arkadaşlar okulda ki şök toplantılarını yönetim bize yazı ile bildirmek zorundamı şu günde şu satte diye yoksa öğretmenler kendilerince toplanabiliyor mu? ve yönetim talepte bulunmaz ve toplantı yapılmaz ise müfettiş bize sıkıntı çıkartabilir mi?
  7. B

10 dakikalık anlamsız inatlaşma

İlginç bir durum var bi bakın arkadaşlar okuma yaptırın demiyor arkadaşlar, adam ders başladı diyor, derse hazırlık var ilk derste 10 dakika diyor ileri gidip kapıyı duvara vurark bile yaptı valla resmen saçma bi durum ama yönetmelikte yok neye dayanarak diyor bi türlü çözemedik
  8. B

Devamsızlık girme

Devamsızlık girme anladım çok sağolun hocam
  9. B

İlginç bir durum var bi bakın arkadaşlar Yok arkadaşlar bizim ders 9 da başlıyor ama müdür bey 8.50 de ders başlıyor diyor yönetmelikte varmış buda !! ilk ders için 10 dakika önce girilirmiş valla bi yerde varmı acaba bildiğiniz yönetmelik vs bilelim belgeli olsunda saçma sapan şeylerle...
  10. B

İlginç bir durum var bi bakın arkadaşlar arkadaşlar lütfen bilen varsa bilgisini sunsun ve kaynak göstererk olursa çok iyi olur
  11. B

Devamsızlık girme

Devamsızlık girme valla hocam lafta değişmiş ama ortada yok işte olay saçma :) ama inatla değişti diyor
  12. B

Arkadaşlar okulda ilk derse 10 dakika erken girme zorunluluğumuz mu var bu durumda ders 50 dk oluyor , müdür gelip ders başladı diye ters ters konuşuyor halbuki öğretmen girişine 10 dakika var ve yönetmelikte var mı ben bulamadım yardımcı olursanız çok minnettar olurum
  13. B

bir soru

bir soru cevap kesinlikle d hocam Vatanın bütünlüğü ve milletin bağımsızlığı tehlikede OLDUĞU GEREKÇESİYLE İstanbul Hükümeti üzerine aldığı görev ve sorumluluğu yerine getiremediği GEREKÇESİYLE Ulusun bağımsızlığı, yine milletin kendi azmi ve kararı kurtaracaktır BU YÖNTEM
  14. B

Devamsızlık girme

Devamsızlık girme valla hocam biizm müdür(mdr yardımcısı ama vekalet yapıyor) inatla yönetmelik değişti siz gireceksiniz diyor kime sorduysam idare girer diyor kendi işini o zaman bize yıkmaya çalışıyor anladığım
  15. B

Sakarya/Akyazı.Topçusırtı Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulu/2012-2013

Sakarya/Akyazı.Topçusırtı Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulu/2012-13 Büyük Değişim sınıfımızda birde rehberlik köşemiz oluşturlmuştur
  16. B

Devamsızlık girme

arkadaşlar bu devamsızlıkları biz mi giriyoruz yoksa idaremi ben idare diye biliyorum ama mdr inatla değişti diyor
  17. B

Atanın Mezar Odası

Atanın Mezar Odası arkadaşlar bu konuya lütfen sınıflarınızda yer verin öğrenciler bunu yanlış biliyorlar yanlış ya da eksik bilgi vasa affola
  18. B

İL içi tayin hakkı ?

İL içi tayin hakkı ? Kimsenin fikri ya da bilgisi yok mu ?
  19. B

ŞÖK

ŞÖK sağolun hocam
  20. B

İL içi tayin hakkı ?

arkadaşlar seneye okulum büyük ihtimalle ilkokul olacak bu durumda biz branşçılara tercih hakkımı verilir puanlarımıza göre yoksa milli eğitim kendince bi yere mi gönderir?