Arama sonuçlarınız

1. esragorki

Okul dergisi isim önerisi

Öğrencilerime proje ödevi olarak verdim bir okul dergisi hazırlıyoruz 7.sınıflardan bir grup oluşturduk içerik oluşturuyoruz ancak isim konusunda tıkandık basit yaratıcı bir öneriniz olur mu?
  2. esragorki

Teknoloji yarar zarar test (tornado)

hocam dosya yüklenmemiş
  3. esragorki

Uzaktan proje yapalım mı?

Malum bu dönemde okulda etkinlik proje yapamıyoruz dersimizin en eğlenceli kısmı aslında. belki ortak bir çalışma planlayabilirz diye düşündüm örneğin 5.sınıflarda kültürel özelliklerimiz konusunu işledik birçok yöreden ve özelliklerinden bahsettik belki mektup arkadaşlığı gibi watsap üzerinde...
  4. esragorki

5. Sınıf Senebaşı Covid-19'a Göre Veli Toplantısı

hocam ek belgeler yok ama
  5. esragorki

Uzaktan eğitim sürecinde yapılabilecekler

Uzaktan eğitim sürecinde neler yapıyor,öğrencilerinize nasıl destek oluyorsunuz ? örneğin bir arkadaşımız kullanabileceğimiz akıllı uygulamaları paylaşmıştı bunun dışında neler yapıyorsunuz?Fikir olması adına basit,etkili,yaratıcı uygulamalarınız varsa paylaşabilirsek güzel olur diye düşünüyorum
  6. esragorki

Uzaktan Eğitim Deneme Sınavı 1

çok teşkkürler harika oldu ebadan gönderdim rapor da alabilceğim yapıp yapılmadığını da denetleyebileceğim çok sağolun
  7. esragorki

Sosyal Medya projesi

geçen yıl önemli kişilerin (tarihi kahramanlar,padişahlar bilim insanları sanatçılar) sosyal medya hesaplarını(face,instagram,twitter)hazırladığımız şablonlar üzerinde oluşturduk.ve bunları haftalık olarak sosyal medya panosunda sergiledik tübitak sergi gününe kadar.öğrenciler ilgiyle takip...
  8. esragorki

Proje ve Dersiçi Katılım Ölçeğini E-Okul Notlarından Otomatik Dağıtma

teşekkürler hocam diger hep kullandığımız performansmatikte sorun var projeyi sınav olarak alıyor ve hepsi kayıyor yıllardır kullanıyorum hiç sorun olmamıştı. bu çalışmada dersi değiştirseniz bile matematik olarak çıkıyor ölçek başlığında yeniden başlıktan değiştirmeyi unutmayın arkadaşlar
  9. esragorki

Tübitak İstanbul Avrupa Bölgesi Tarih Alanında 3.Olan Projemiz

çok güzel hocam tebrik ederim merak ettim okulda düzenlenen 4006 değil dimi bu ayrı bir başvururu sanırım
  10. esragorki

Dersligimiz/Eceabat

11. esragorki

Atatürk Köşemiz ve Türk Büyükleri Çalışmamız

Erkan hocam bilgisayardan da tabletten de deniyorum ama paylaşımlardaki resimleri göremiyorum sorun nedir
  12. esragorki

Kaç Yazılı ve Dersiçi Katılım Notu Verilecek

ders içi katılım notu çok fazla değil mi bu kadar az ders saatimize yönetmelikle mi değişti hocam
  13. esragorki

Sitemiz 10 Yaşında !!!

diğer branşlardan arkadaşlar takılırlar arasıra valla erken hocaya ne yapsanız az diye onlar bile tanıyor ne diyeyim hakikaten ne yapsak az ama neyapacaksak varım
  14. esragorki

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR elazığlı hocam sosyal bilgilerden çanakkale de biga bayramiç ve yenice dışında açık yok malesef :/ iliçinde kıpırdayamıyoruz çakılı kadro olduk
  15. esragorki

TEOG Deneme Sınavımız 3. Baskıya Geçti

TEOG Deneme Sınavımız 3. Baskıya Geçti çok beğendim hocam emeğinize sağlık android uygulaması çocukların daha çok ilgisini çekiyor heyacan geldi :)
  16. esragorki

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi çok teşekkürler emeğinize sağlık umarım devamı gelir :)
  17. esragorki

TEOG ÖNCESİ YAPILABİLECEKLER

Arkadaşlar TEOG öncesi elimizden geleni yaptık ancak gerek motivasyon gerekse dersimiz de biraz daha başarı yükseltmek için rehberlik yada dersimizle ilgili ne yapabiliriz farklı uygulama ve önerileriniz nelerdir
  18. esragorki

netleri nasıl yükseltebiliriz.

netleri nasıl yükseltebiliriz. Toygar hocam çok güzel bir noktaya degınmış burayı kullanan öğretmenler dersıne gereken Özeni gosterenlerdır zaten kı ek kaynak calışma arayısında Artı olarak rehberlik ve sık sık takip çok önemlı ben sureklı kısa hatırlatıcı notlar atıyorum telefonlarına msjla...
  19. esragorki

MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursuna Giriyor musunuz?

MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursuna Giriyor musunuz? 8lere açtım 42 kişi 2 gurp halinde
  20. esragorki

Sosyal Bilgiler Başarı Belgesi

Sosyal Bilgiler Başarı Belgesi çok güzel emeğinize sağlık yıl boyunca kazanım değerlendirme sınavlarında dereceye girenlere hazırladım hemen çok güzel oldu