Arama sonuçlarınız

1. S

İnkılap Tarihi Dersi İnteraktif Testler

harika bir çalışma teşekkürler
  2. S

5E MODELİ

var büyük taaruz ama henüz bitirmedim bitirince atarım
  3. S

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL 220 öğrenci 5 kişilik zümre 63 ortalama
  4. S

ARKADAŞLAR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?GENE KAZANIM TESTİ

ARKADAŞLAR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?GENE KAZANIM TESTİ kabotaj kanunu Milliyetçilik tir uydulanmasında Devletçilik te vardır. cevap ''d''
  5. S

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ?

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ? kapitülasyonlar bağımsızlık azınlıklar denildiği için milli egemenlik cevap I ve II devletçilik yok
  6. S

MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursuna Giriyor musunuz?

MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursuna Giriyor musunuz? okul idaresi sosyal bilgiler dersini gereksiz gördüğünden herhalde en az ders saati sosyal bilgiler oldu böylece çok az giriyoruz
  7. S

AKILLI TAHTA İÇİN ANTROPİ İLE HAZIRLANMIŞ SLAYTLAR

AKILLI TAHTA İÇİN ANTROPİ İLE HAZIRLANMIŞ SLAYTLAR yarın atabilirim bugun flash yanımda değil ANTROPİ PROGRAMIN VARSA siteden döküman indirip kolayca hazırlayabilirsin yardımcı olmaya çalışırım
  8. S

Medya Okuryazarlığı Uzaktan Eğitim (Seminer Dönemi)

Medya Okuryazarlığı Uzaktan Eğitim (Seminer Dönemi) arkadaşlar kursun son başvuru süresi haziran ayı görünüyor bu nedenle kayıt yapılamıyor.
  9. S

bu sorunun cevabını bilen var mı

yanlış okudum b olur
  10. S

10.12.2013 tarihi itibariyle konularda nerelerdesiniz?

10.12.2013 tarihi itibariyle konularda nerelerdesiniz? 5. sınıflar meslekler ve ekonomik hayat 6. sınıf uygurlar
  11. S

02.11.2013 itibari ile konularda nerdesniz?

02.11.2013 itibari ile konularda nerdesniz? 6.sınıf ipekyolunda türkler 5.sınıf bölgelerimizi tanıyalım doğal unsurlar
  12. S

soruya bakar mısınız.

soruya bakar mısınız. b çünkü ulusal sınırlar içinde farklı bır oluşum(bogazlar komisyonu) kaldırıldı bağımsızlıktır.
  13. S

Doğru cevap nedir ? Yardımcı olun lütfen

Numaralandırılmış neden-sonuç eşleştirmelerinden hangisi yanlıştır ? Neden Sonuç 1-)Cumhuriyet'in ilan edilmesi Devlet başkanı sorununun çözülmesi 2-)Halifeliğin kaldırılması Osmanlı Devleti'nin sona ermesi 3-)Terakkiperver...
  14. S

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

Ben Salih BOZDAĞ Atatürk Ünv. Coğrafya Öğretmenliği 1999 mezunuyum. 1999-2003 yılları arasında Ağrı/Hamur ,2003-2005 yılarında Erzurumda ilköğretimde görev yaptıktan sonra 2005/2009 yıları arasında Lisede müdür yardımcılığı yaptım sonrasında tekrar ilköğretime döndüm ve şimdi İLKÖĞRETİM...