Arama sonuçlarınız

1. Z

SORU KARTLARI SOS7 3.ÜNİTE

ÜNİTE TEKRARLARINDA FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM KARTLAR KESİLİP ÖĞRENCİYE DAĞITILACAK ŞEKİLDE HAZIRLANMIŞTIR ÖĞRETMENİN TAKİBİ İÇİN EN SONDA CEVAP ANAHTARI VARDIR HATAMIZ VARSA AFFOLA YAZIM KURALLARINA PEK DİKKAT ETMEM 48SORU
  2. Z

soru kartları sosyal 6.sınıf 3. ünite

neresi olmamış ufaklık kazanımlara uygun gitmeye çalıştım ama hata etmişsem affola ufaklık
  3. Z

soru kartları sosyal 6.sınıf 3. ünite

kuralsız,kısa öz
  4. Z

İklimler Bilgi Kartı Dolduruyorum

hocam güzel bir çalışma tebrikler
  5. Z

7. Sınıf 1-2. Üniteler Soru Kartları

7.SINIF 1VE 2, ÜNİTE SORU KARTLARI a 4 kağıdına çıktı alıyorum soruları kesip öğrncilere dağıtıyorum cevap anhtarından rastgele numara okuyorum eğer öğrenci soruyu bilirse kart onda kalıyor bilemezse sınıfa soruyorum bilen öğrenci o kartı alıyor ders bitiminde kimin elinde kaç kart varsa o...
  6. Z

inkılap 1 ve 2.ünit soru kartları

1 ve 2. ÜNİTE TEKRARLARINDA FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM KARTLAR KESİLİP ÖĞRENCİYE DAĞITILACAK ŞEKİLDE HAZIRLANMIŞTIR ÖĞRETMENİN TAKİBİ İÇİN EN SONDA CEVAP ANAHTARI VARDIR HATAMIZ VARSA AFFOLA YAZIM KURALLARINA PEK DİKKAT ETMEM
  7. Z

7. Sınıf 1-2. Üniteler Soru Kartları

1 VE 2, ÜNİTE TEKRARLARINDA FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM KARTLAR KESİLİP ÖĞRENCİYE DAĞITILACAK ŞEKİLDE HAZIRLANMIŞTIR ÖĞRETMENİN TAKİBİ İÇİN EN SONDA CEVAP ANAHTARI VARDIR HATAMIZ VARSA AFFOLA YAZIM KURALLARINA PEK DİKKAT ETMEM 42 SORU
  8. Z

SOS 6 1 VE 2. ÜNİT SORU KARTLARI

ÜNİTE TEKRARLARINDA FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM KARTLAR KESİLİP ÖĞRENCİYE DAĞITILACAK ŞEKİLDE HAZIRLANMIŞTIR ÖĞRETMENİN TAKİBİ İÇİN EN SONDA CEVAP ANAHTARI VARDIR HATAMIZ VARSA AFFOLA YAZIM KURALLARINA PEK DİKKAT ETMEM
  9. Z

Kahraman Türkler

bardağın dolu tarafından bakarsanız son bölümdekilerin güzel şeylere imza attıklarını görürsünüz hangi görüşten olursa olsun.ne demişler ''yiğidi öldür hakkını yeme''. ve hep tartışılır tarih yapanlaramı yoksa yazanlaramı aittir?
  10. Z

İslam Tarihi Sunu İpekyolu

sunu