Arama sonuçlarınız

1. F

Zümrelerin Gücü Adına LGS Denemesi no : 1

varolsun Zümrelerimiz. ellerine emeklerine sağlık. enerjinize hayranım.
  2. F

Medya Okuryazarlığı 1.Dönem 1. Sınav

ELİNE SAĞLIK ÖĞRETMENİMMM
  3. F

Kitap Yazmak

Evet düşündüm düşünmeye devam ediyorum. Yazmadıkça aklımın bir köşesinde bu fikir beni rahatsız etmeye devam edecek.
  4. F

Yazılı 2018-2019 7.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 2.Yazılı

lan ne idiğü belirsiz veledi zinamısın nesin işine gelmiyorsa defol bu ne biçim üslup zeki hocamız çalışkanlığıyla her zaman örnek olan bir zümremizdir. defol git burdan...
  5. F

Sosyal Bilgiler 7.Sınıf I. Dönem 2. Sınavı (Karma tipte, Yeni Müfredata Uygun)

abdulsamet hocam teşekkürler aradığım yazılı buydu. nüfus konusu yazılıyı erken yapanlar eklememiş
  6. F

LGS Deneme 3 (Taşkent M. Özlen Ortaokulu)

Hepsini uygulayacağımsayın öğretmenim teşekkürler
  7. F

2016-2017 Halk Kültürü 6.Sınıf 2.dönem 1.yazılı

hOCAM geç olsunda güç olmasın teşekkürler
  8. F

Kim Mİlyoner Olmak İster (8.Sınıf 4.Ünite Çağdaşlaşma yolunda adımlar-3)

eyvallah güzel insan teşekkürler sınıfımda uygulayacağım
  9. F

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

14 öğrenci ortalama 72 benim için yetersiz her zaman daha iyisi olabilir. kitap okuma alışkanlığı olmayan bir sınıf çok uyarmamıza rağmen yeterince asılmadılar. bu maç bitti darisi ikinci TEOG'a
  10. F

LGS Teog soru mu? tekrar mı?

Sevgili zümrelerim hepinize başarılar dilerim. Allah emeğinizi öğrencilerimizin emeğini zayi etmesin. sormak istediğim konuları hemen hemen herkes bitirdi. kalan sürede nasıl bir süreç takip ediyorsunuz? Ders tekrarlarına mı ağırlık veriyorsunuz soru çözmeye mi ?
  11. F

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL Tokat merkez Köy okulu 12 ogrenci. Ortalama 78
  12. F

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ?

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ? İlk dönem 11,7 ortalama İkinci dönem 12,6 60 Öğrenci YİBO
  13. F

Ktü Fatih Eğitim Fakültesi

Ktü Fatih Eğitim Fakültesi 2009 mezunuyum tokatta gorev yapıyorum.
  14. F

Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 8

Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 8 10 numara hocalarım cok teşekkurler tokattan selamlar
  15. F

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 I.Dönem III.Yazılı-YEPYENİ-

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 I.Dönem III.Yazılı-YEPYENİ- BUMUDUR EVET budur elinize sağlık hocam
  16. F

10 KASIM PROGRAMI ..

10 KASIM PROGRAMI .. Ayşe Hocam teşekkürler paylaşım için