Arama sonuçlarınız

1. A

lgs tarih defterim

tebrikler
  2. A

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

Bana da gönderebilir misiniz?
  3. A

2.yazılı her tipte soru vardır

Emek verilmiş ancak öğrencilerin geneli düşünüldüğünde ağır bir sınav olmuş. Teşekkürler.
  4. A

İNKILAP TARİHİ AYRINTILI KRONOLOJİ TABLOSU

Teşekkürler güzel bir çalışma. bunu arıyordum. Seneye biraz daha geriden başlayacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Fransız İhtilali vs.
  5. A

Çözüldü Misak-i Milli sorusuna bakar misiniz?

misakı milli de milli egemenlik yoktur. B de yok soru yanlış. Referandum maddelerinde halka yöneticilerinizi seçin demiyor Türklerle yaşamak istiyor musunuz diye sorulacak diyor. Kavramları birbiriyle karıştırmayalım.
  6. A

MİSAK-I MİLLİ KAVRAM EŞLEŞTİRME

Teşekkürler Adem hocam gerçekten yararlı ve güzel bir çalışma
  7. A

Ülkemizdeki Tarihi Eserler ve Doğal Güzellikler

Elinize sağlık güzel olmuş. Divriği Ulu cami yi de ekleseydiniz keşke
  8. A

Nutuk Çalışma Kağıdı

Nutuk Çalışma Kağıdı Bence sınava girecek öğrenciler için gereksiz olmuş.7. sınıfta verseydiniz bu ödevi II. dönemin sonunda mesela " gelecek yıl işinize yarayacak" diye...
  9. A

Cumhuriyet Ve Demokrasi Arasındaki Farkı Nasıl Açıklanmalı???

Cumhuriyet Ve Demokrasi Arasındaki Farkı Nasıl Açıklanmalı??? Her cumhuriyet demokrasi olmayacağı gibi, her demokrasi de cumhuriyet olmaz. İngiltere örneği danimarka örneği
  10. A

3 ünite ile boşluk doldurma

BEN ÖĞRENCİLERE ÖDEV OLARAK VERİP SINIFTA DA TEKRARLATTIM ÇOK iyi oldu inşallah işinize yarar
  11. A

Vitamin 81 soru TEST işinize yarar.

Cevap anahtarını ATIYORUM. DAHA BU SORULARDAN ÇOK VAR. 2- 3. ÜNİTE 4. ÜNİTE KEYİFLİ BİR GÜNDE ATARIM
  12. A

Kurtuluş Savaşı cepheler Tablosu-ERDİNÇ ŞEN

Kurtuluş Savaşı cepheler Tablosu-MADE İN ERDİNÇ ŞEN güzel olmuş cephelerin yerleri haritada tam (hat şeklinde) gösterilseydi daha güzel olabilirdi
  13. A

BU KONU YOK

BU KONU YOK Yok! hangi başlığı atsam Sistem "bu isimde bir konu var" diye paylaşımı kabul etmedi. bende 20. seferde "bu konu yok" diye başlık attım. illa ki benzer paylaşımlar vardır.
  14. A

BU KONU YOK

İŞİNİZE YARAR...
  15. A

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız B CEVAP vatan bütündür diyor. illa bağımsız olacak demiyor vatan bütün olabilir ama bağımsız olmayabilir. A diyenler milletin bağımsızlığı ne demek ?
  16. A

İnkılap Tarihi Atölyem-17 (Osmanlı Devleti Hangi Cephede-5) (2015-2016)

İnkılap Tarihi Atölyem-17 (Osmanlı Devleti Hangi Cephede-5) (2015-2016) perfeckt
  17. A

TUNA yayıncılık ders kitabı soru ürtimi:Mustaf kemal Orduda konu kazanım testi 2

TUNA yayıncılık ders kitabı soru ürtimi:Mustaf kemal Orduda konu kazanım testi 2 güzel olmuş