sosyalim24 kullanıcısının son içeriği

1. S

Şehrimiz Dersi 2021-2022 1.Dönem 1.Yazılı Yoklama

Şehrimiz Dersi 1.Dönem 1.Yazılı Yoklama. Derlemedir.
  2. S

Test Mondros Antlaşmasına Kadar Çıkmış Sorular Deneme Sınavı

Meb'te daha önce sorulmuş sorulardan oluşan deneme sınavı. (45 Soru)
  3. S

Test 6.Sınıf 1.Ünite Tarama Testi.(10 Soruluk)

6.Sınıf 1.Ünite için hazırladığım mini testtir.
  4. S

5.SINIF 1.ÜNİTE KAZANIMLARA UYGUN KONU TARAMA SINAVI

Tabiki kullanabilirsiniz arkadaşlar.
  5. S

5.SINIF 1.ÜNİTE KAZANIMLARA UYGUN KONU TARAMA SINAVI

Faydalı olması dileğiyle.
  6. S

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

bende sınavı 70 alarak bitirdim ancak sertifika numarası falan görmedim ilerle butonu vardı sanırım çok tıkladım ama sayfa donuk bekliyordu sonra da kapattım mebbiste de işlenmemiş herkeste mi böyle nerden öğrenebiliriz acaba
  7. S

Osmanlı Tarihi hakkında doğru,kapsamlı ,sade,akıcı kitap tavsiyeleriniz......

Arkadaşlar elimde Osmanlı Tarihi ile ilgili böyle bir kitap yok... Malumunuz kaynak sıkıntısı da çok... kendimizi geliştirmek adına padişahların hayatlarını ayrıntılı bir şekilde anlatan kitaba ihtiyacım var.... Tavsiye edebileceğiniz kitapları burada paylaşmanızı bekliyorum... Teşekkürler....
  8. S

İnk Ta tüm üniteler ders notu 2011

güle güle kullanın... derlemedir....
  9. S

İnk Ta Tüm kitap ders Notu 2011

güle güle kullanın....
  10. S

1 Soruda Kaldık

sayın hocam soru kökünde Türkiye Cumhuriyeti denmiş fakat Türkiye Devleti denmeliydi... öğrencinizi kutlarım... Bunun farkına vardığına göre iyi bir öğrenci... tebrikler...
  11. S

Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz?

2005 mezunuyum... samsundayım... kamilli hocam aynı yıl mezun olmuşuz .. tanışıyor muyuz acaba? Amasya' da en baba hoca Mehmet Evsile' dir...gerisi yalan......