oztunc kullanıcısının son içeriği

1. O

okul öğrenci meclisi dökümanları

emeğinize sağlık hocam...
  2. O

2012-2013 I. DÖNEM II. YAZILI (KARMA)CEVAP ANAHTARLI

2012-2013 I. DÖNEM II. YAZILI (KARMA)CEVAP ANAHTARLI güzel bi calışma hocam teşekkürler..
  3. O

Derslerim Nasıl Geçiyor?

NASIL ANLATIYORSUNUZ?? ölçek hesaplarını verdim ama saat hesapalrını ayrıntılı vermedim ona ragmen 2 hafta geride kaldım..
  4. O

AVRUPA BİRLİĞİ KLÜBÜ

arkadaşlar elinde avrupa birliği klübüne ait dökümanı olan var mı? özellikle toplum hizmeti olan varsa ve gönderirse cok sevinirim.bu klübü idare zorunlu tuttu sizde durum nasıl bilgilendirin lütfen.
  5. O

Nevşehir'e gezi yapacağım. Nerelere gitmeliyim?

HOCAM GÜNÜ BİRLİK Mİ GİDECEKSİNİZ? ÜRGÜP,GÖREME,AVANOS,UÇHİSAR KALESİ KESİNLİKLE ÖĞRENCİLERİN GÖRMESİ GEREKEN YERLER..ZATEN BURALARI GEZERKEN YOL ÜSTÜNDE GÖRECEGİNİZ ŞEKİLLERE MUTLAKA BAKACAGINIZ İÇİN YETERLİ OLACAKTIR..GEZİNİİZ ACİL DEGİLSE BAHARI BEKLEYİN O ZAMAN COK DAHA GÜZEL OLUYOR..
  6. O

İnk. Ta. ve Atatürkçülük ders saatinin indirilmesine karşı YAPABİLECEKLERİMİZ

İnk. Ta. ve Atatürkçülük ders saatinin indirilmesine karşı YAPABİLECEKLERİMİZ hocam ben de sizinle aynı fikirdeyim ama ısrarla gerekli görülen yerlerde bazı kazanımlar verilmeyebilir diyolar sanırım bu ders saati azalmasının içinden cıkamayınca böyle dediler..
  7. O

İnk. Ta. ve Atatürkçülük ders saatinin indirilmesine karşı YAPABİLECEKLERİMİZ

sayın hocalarım bugün bize müfettişler geldi bu konuda bilgilendirmek için inkılap tarihi kazanımlarından bazılarını vermeden ders işlemeyi uygun bulmuşlar.talim terbiyenin sayfasında var ben ekliyorum şimdi bakabilirsiniz.
  8. O

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kitabı Yeni Hali

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kitabı Yeni Hali münkünse kitabın şekli de değişşin.:))
  9. O

ek ders bulabiliyor musunuz ?

ben de az önce bu konudaki görüşlerimi milli egitime maille gönderdim umarım dikkate alınır..
  10. O

Seminer Dönemi Ek Ücret

arkadaslar gecen yıl sınıfcılar 15 branscılar 18 saat ekders alıyodu bu sene degisecek mi bilgisi olan var mı?
  11. O

Seminer Dönemi Ek Ücret

arkadaslar gecen yıl sınıfcılar 15 branscılar 18 saat ekders alıyordu bu sene farklı mı bi bilgisi olan var mı?
  12. O

Sınav Kaygısını Dengede Tutmanın Yolları...

faydalı bi yazı umarım işinize yarar
  13. O

Pamukkale Sosyal Bilgiler Mezunları Nerdesiniz?

ARKADASLAR KISKANDIM VALLA YOK MU PAMUKKALE MEZUNU HERKES YAZMIS TOPLANMISLAR GÜZEL BİŞEY BU EN AZINDAN Bİ ZAMANLAR AYNI YERLERDE YASAMISIZ PAYLASALIM TANISALIM LÜTFEN
  14. O

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

MERHABA ARKADASLAR 2003 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖGRETMENLİGİ MEZUNUYUM.2005 TE ATANDIM SU AN SİVASTA CALISIYORUM 4.YILIM AYDINLIYIM GÖREMEDİM AYDINDAN KİMSEYİ BURDA AMA DENİZLİLİ COK ONLARI DA HEMSERİM SAYIYORUM ZATEN 4 YILIM GECTİ ORDA HEM YAKINIZ DA DENİZLİYE UMARIM...
  15. O

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

ARKADASLAR BENİM 4.YILIM BU SENE SINIF DÜZENİNE GECTİK SARTLAR COK İYİ OLMASA DA COK FAYDASINI GÖRÜYORUM KÖY OKULU OLDUGU İÇİN ZAMAN ZAMAN MATERYAL BULMAK ZOR OLUYO ÖZELLİKLE ÖGRENCİLER ÖDEV HAZIRLARKEN MALZEME BULAMIYOLAR ANCAK BASİT MALZEMELERLE COK GÜZEL SEYLER CIKIYO OKULUNUZDA UYGUN ORTAM...