ZORUNLUYA AF GELİYOR

mrage

Üye
Üye
ZORUNLUYA AF GELİYOR

ben katılmıyorum...

guvenctosun

Üye
Üye
ZORUNLUYA AF GELİYOR

benim zorunlu hizmetimi bitirmeme aylar kaldı.. çekilen sıkıntılardan sonra memleketime gitmek benim en doğal hakkım.. ama af gelirse boş yer bulmak çok zor olacak tayinim çıkmayacak mahrumiyette yaşamaya devam.. herkes yapmalı ki sirkülasyon olsun

halil80

Yeni Üye
Üye
ZORUNLUYA AF GELİYOR

herkes çalışmalı hocam rica ederim. nasıl sözler. Öğretmenlik sadece parası için yapılacak bir meslek midir? oralarda derslerin ehil olmayan kişilerce doldurulduğunu biliyormusunuz? ülkemi, ecdadımı, milletimi seviyorum diyen her gencin vazifesidir... Allah yardımcınız olsun. şuan muğla merkezdeyim en güzel yıllar o yıllar diyorum. çok şükür ben yaptım ama yeniden dönmek istiyorum. Orada masum küçük bir çocuğun gözlerinde umut ışığı görmek muğlanın tüm güzelliklerine bedel....

Cumali Güler

zalatar
Moderatör
ZORUNLUYA AF GELİYOR

dönmek isteyen dönebilir arkadaşlar. ben yaptım sizde yapın eğitimciye göre bir düşünce değil gitmeme şansım olurs gitmem ama bu mesleğe başlarken gideceğimizi bilerek başladık gidilecekse gideriz yalnız gitmeme şansım olursa gitmem

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com
ZORUNLUYA AF GELİYOR

melendizlim_51' Alıntı:
Bence gelmeli yapan arkadaşlar kızacaklar ama bari biz çektik diğerleri çekmesinler bu sıkıntıları.

kızmamak elde değil hocam. ben enayi gibi en güzel yıllarımı, idealist hayatımı doğunun ücra köşesinde 7 ay kar altında -51 derecelerde geçiriyim... tayin hakkı için rotasyon ile batıda boş yer açılmasını bekleyeyim... sonra yeni atanan birisi doğu hizmetini yapmadan, doğunun zorluğunu görmeden batıya yerleşsin.. ordan çıkmasın.. bana da yer açılmasın. böyle bir haksızlık olamaz... saçmalıktan başka birşey değil..