Yozgat/çekerek/atatürk İöo Sosyal Bilgiler Dersliğim (Yep Yenilendi)

SARIÞIN

Yeni Üye
Üye

hocamm çok güzel bir sınıf olmuşş bnde yeni atandım bir sosyal bilgiler sınıfı yaratmaya çalışıyormm kapıdaki afişi ve haritalığı nasıl temin ettiğiniz acaba yardımcı olabilir misinizzz? çok teşekkür edrmmm..

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

SARIŞIN' Alıntı:
hocamm çok güzel bir sınıf olmuşş bnde yeni atandım bir sosyal bilgiler sınıfı yaratmaya çalışıyormm kapıdaki afişi ve haritalığı nasıl temin ettiğiniz acaba yardımcı olabilir misinizzz? çok teşekkür edrmmm..

kapıdaki afiş ilk mesajın altındaki ekte var indirip çıkartablirsiniz.

SARIÞIN

Yeni Üye
Üye

hocam kapıdaki afişi nasıl yaptırdınız ya da nerden teöin ettiniz paylaşırsanız çok sevinirmmm. ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDRMMM...

mrsosyal

Üye
Üye

ya ben bu kapıyı düşünmüştüm erken davranmışsın ama bizim yabaniler söker bunları.bide bu osmanlı armasının atatürk resminin üzwerinde olmasından kıllanıp sorun çıkaracak potansiyelde bir müfettiş falan gelirmi diyede düşünmeden edemiyorum.elinize sağlık güzel olmuş

mrage

Üye
Üye

lavinyabircicek' Alıntı:
arkadaşlar sizler benim sınıfı görseniz elinizdekinin kıymetini bilirsiniz sınıflar çok küçük daha doğrusu okul küçük kendime ait sınıfı geç haritalarım bile doğru dürüst yok projeksiyon alacaktım ama kimi sınıflarda priz bile kısacası aslında çok meraklıyım bu tür işlere boya projeksiyon akıllı tahta masa örtüleri haritalar ama bazen hayat size bu fırsatı vermiyo diyeceksinizki insan istese yapar işte bendeki durum insanın istemesiylede olmuyo kıt kanat bir okul ve sınıf geçinmeye çalışıyoz ayrıca ne veli ne öğrenci hiç yardım etmiyor etmeyede niyeti yok
Ve buna binaen bütün çocukları aynı ayarda tutan eğitim yapımız da cabası... Hocam sınıfını iftiharla sunarken ben ve benim gibi olan sınıf demiyorum priz ve elektrik dahi bulamayan arkadaşlar da mevcut... Biz tıpta buna Eğitimde Fırsat Eşitliği diyoruz... Bu sözlerim hocama değil ben kendisini bu imkanlara sahip olduğu içn sanslı addediyor ve tebrik ediyorum... Serzenişimin kime olduğunu bellidir...