Yeryüzünde Yaşam ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri

hayatistan

Aktif Üye
Üye
6. Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi 2. Ünitesi (Yeryüzünde Yaşam) 'ne ait kullanılan konu anlatım pss sunumları ve konu anlatım videoları internetten derlenmiştir. (emegi geçen arkadaşlara teşekkürler) arayüz tarafımdan hazırlanmıştır. (hiç bir şekilde ticari amaç güdülmemektedir)
Çatı işlevi gören bu arayüz üniteye ait sunum, film ,soru, ve etkinliklerin kullanım kolaylığı sunması maksatlıdır.....

NOT:130 mb büyüklügünde exe fortmatında hazırlanmıştır kurulum gerektimez doğrudan çalıştıabilirsiniz.

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ:

DOWNLOAD LİNK: GÜNCELLENMİŞTİR..21.02.13

http://yadi.sk/d/97eSTlQV2l5Wt

ryaman

DÜNYA MADEM FÂNİDİR, DEĞMİYOR ALÂKA-İ KALBE...
Üye

Teşekkürler Allah razı olsun.İnsanların hayırlısı insanlara faydalı olandır.(Hadis-i Şerif)Allah yar ve yardımcınız olsun.

sonumut23

Çalışkan Üye
Üye

hocam gerçekten çok güzel derleme çalışması kaynak olarak kullanabileceğimiz güzel çalışmalara imza atıyorsunuz teşekkürler

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

hocam bu çalışmaları çok güzel hazırlıyorsunuz elinize sağlık

hayatistan

Aktif Üye
Üye

hocam teşekkürler...materyalleri hazırlayan arkadaşlara da ayrıca teşekkürler. ben sadece derleyip arayüz oluşturuyorum epey zamandır faydlandığım bu siteye ufacık bir katkı sayın.

yine derleyebildigim mateyaller ve zamanım ölçüsünde haftasonuna kadar İnkılap tarihi 3. ünitesi ve 6. sınıf sosyal bilgiler 3. ünite arayüzlerinide eklemeye çalışacağım.. kolay gelsin.