Yaşanmışkomik Olaylar (başlarıkomik Olmayabilir Ama Sonuna Kadar Okuyun)

ben_10_sumbus

...::herşeyin başladığı an o uzay gemisi ...::..::
Üye
kaf dağının ardında oturuyom yarın oturmaya bekler
Birgün marketin birinde meyve reyonunda meyvelerden tadiyordum. Iste kirazseftali vs vs... Görevli de bana bakiyor ama ben hiç aldırmadan yemeye devam ediyorum. Sonunda görevli yavaşca yaklaştı ve : Abi Karpuz da keselim mi ?
--------------------------------------------------------------

Bankada staj yaparken kredi karti basvurularini inceliyordum. Hepsi iyi hos güzeldi ama bir formu okumaya basladiktan kisa bir süre sonra gülmekten koptum. Hatunun biri cinsiyet bölümünde bulunan kadin erkek seçeneklerine bir de kiz seçenegini eklemis ve onu isaretlemis. Bunuyapan kizimiz da bu arada 43 yasinda...

Bu olay Trabzon Farabi tip fakültesinde aynen
yasanmis bir olaydir.Acil kapisinin önüne kornalar çalarak 2-3 araç geliyor. Içinden insanlar firlayarak klasik "doktorlar nerde sedye getirin" seklinde bagirmalar oluyor. Öndeki arabadan çikan bir kisi arkadaki arabaya hastayi arabadan çikarmasini söylüyor. Ve
arkadakinin yaniti: "SIZIN ARABADA DEGIL MIYDI?" Yani vatandaslar hastayi Rizede birakip diger arabada oldugunu sanarak Rize'den yani 1 saatlik yoldan son sürat gelmisler...

2 sene önce Sevgililer gününde dolmusla Kadiköy'e gidiyordum.
Önkoltukta oturuyorum çalan radyoda dj söyle bi anons yapti:
"bu güzel sevgililer gününde simdi yaninizdaki o güzel insana dönüp elini tutun ve seni seviyorum deyin" Arkadakilere bi göz attim oturan çiftler birbirlerinin elini tutup "seni seviyorum" dediler. Önüme dönerken soföre gözüm takildi ve soför bana aynen sunu dedi: - "Sakin aklina bile getirme"

Arkadas evde bangir bangir müzik dinliyormus. Annesi de çikarmis
elektrik süpürgesini bütün evi süpürüyomus. Tabi gürültüden
aletin sesini duymuyo... Müzigi kapatinca farketmisler ki kadin çalismayan süpürgeyle bütün evi dolasiyomus yarim saattir...

ben_10_sumbus

...::herşeyin başladığı an o uzay gemisi ...::..::
Üye
kaf dağının ardında oturuyom yarın oturmaya bekler
öndeki araba hastanın arkadaki arabada olduğuunu arkadaki araba ise hastanın önde olduğunu sanıyor hastaneye geldiklerinde biribirlerine hastayı çıkarmalarını söylüyorlar fakat hasta iki arabadada değil adamlar hastayı rizede bırakıp bir saatlik yola gelmişler adam doğal olarak ölmüsss

bu kadar basit
;D