yardım lütfen

hilalsimsek

Yeni Üye
Üye
1.Çeşitli yöntemlerle çevresindeki herhangi bir nesnenin kendisine göre bulunduğu yönü bulur. sosyal bilgiler 4. sınıf programında yer alan bu kazanımda sınıfa nasıl bir oyun oynatabilirim? internette hiç bir yerde bulamadım ne video ne şarkı yardımcı olur musunuz ?

Cumali Güler

zalatar
Moderatör
yardım lütfen

Hocam sınıfın çeşitli yerlerine öğrencilerin ilgisini çekeceği nesneler saklayın. Bayrak, oyuncak veya yıldız gibi sembolik ödül de olabilir. daha sonra yönleri kullanarak rehberlik yapaın. doğru yönü bulan öğrenci sakladığınız yerden ödülünü alsın

seymanur51

Yeni Üye
Üye
yardım lütfen

hocam merhaba, mikro öğretim sanırım. Eğer öyleyse aynı dertten muzdaribiz. Elimde bu konuya dair plan mevcut. Eğer dilerseniz mail olarak atabilirim.

hilalsimsek

Yeni Üye
Üye
yardım lütfen

seymanur51' Alıntı:
hocam merhaba, mikro öğretim sanırım. Eğer öyleyse aynı dertten muzdaribiz. Elimde bu konuya dair plan mevcut. Eğer dilerseniz mail olarak atabilirim.

evet mikro öğretim hocam. çok iyi olur çok sevinirim.

hilalsimsek

Yeni Üye
Üye
yardım lütfen

Cumali Güler' Alıntı:
Hocam sınıfın çeşitli yerlerine öğrencilerin ilgisini çekeceği nesneler saklayın. Bayrak, oyuncak veya yıldız gibi sembolik ödül de olabilir. daha sonra yönleri kullanarak rehberlik yapaın. doğru yönü bulan öğrenci sakladığınız yerden ödülünü alsın

evet bu da güzel fikir olabilir hocam sağolun