VATANDAŞLIK VE DEMOKRASİ EĞİTİMİ

duygu05

Aktif Üye
Üye

bencede konular tırşka inkılap tarihi işlemek iyi fikir

H. AHMET

Aktif Üye
Üye

Sayın arkadaşlar bu derste inkılap falan işlemeyin öğrencilerin en büyük problemi kendilerini hem sözlü hemde yazılı olarak ifada edebilmeleri . Bunun için vat. dersinde bir konu üzerinde fikirlerini alabilmek ve geliştirmelerini sağlamak için makale yazdırın inanın çok faydası oluyor münazara yaptırın sözlü anlatımları gelişsin ben geçen yıl bu dediklerimi hep yapmaya çalıştım inanın faydasını gördüm. Tabi bu bir tavsiyedir. İnkılabın konuları zaten 3 saatte de işlenip bitmiz ama yapacağımız bir şey yok şu an.

sosyal-bilgiler

Üye
Üye

tamam konusalım da konusmaya. biri yazılı örneği gösterse de biz de az çok ne soracağız ona yönelik bir baksak. valla ben henüz sınavda sorabilecek pek bişey göremedim

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

hocam ikinci ünitede demokrasi konusu var emin olun 3 yazılı cıkar sadece bu konudan.
Ben yazılıda 30-50 puan arası kompozisyon soracağım insan değeri üzerine veya bireysel farklılıklar da olalbir kalınını da demokrasi fiziksel özellikler vs. tamamlarız ilk yazılı tarihinden once orneği siteye atarım

meralm58

Üye
Üye

Bu arada e okula yazılı tarihlerinizi girebildiniz mi? Vatandaşlık için açılmıyor.