1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

7. Sınıf Akıllı Defterin akıllı tahta uygulaması güncellenerek www.akillidefter.com.tr adresine yüklenmiştir. Bu ürün ve diğer ürünlerimizin akıllı tahta programları için ücretsiz üye olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Ülkemizi Yönetiyoruz

'Öğrenci Performans Görevi Paylaşım Alanı' forumunda turan1336 tarafından 14 Mart 2008 tarihinde açılan konu

1. turan1336

turan1336 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ülkemizi Yönetiyoruz KONULU PERFORMANS ÖDEVİ İÇİN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER.

2. berivan

berivan yardım ediiiinnnnnnn!!!!!! Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya arkadaşlar hiç biriniz ülkemizi yöetiyoruz performans ödevini almadınız mı? lütfen yardım edin,eğer okulda o performans ödevini yaptıysanız bana mesaj yazın lütfennn bende size yardımcı olurum lütfen ALLAH RIZASI İÇİN lütfen öğretmenler her konuya bakıyolar bu mesaja da baksınlar lütfeeeeeeen yardım edin bende size yardım ederim lütfeeeeen......... :-[

3. berivan

berivan yardım ediiiinnnnnnn!!!!!! Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende lütfeeen!!!

4. efemurat

efemurat Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür Ederim

5. ejder_11

ejder_11 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Valla bende anlamadım biriniz bir yerden ögrenirseniz bana mesaj atıni....

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş