Türklük gibi makam da yok kat da yok

hayrettin33

Üye
Üye
önce meseleyi anla sonra sazanlık yap. konuya allahı ben karıştırmadım(ki sen istesende istemesende allah herşeye karışıyor zaten) ben zalatara cevap yazdım onun yazısını da okursan meseleyi anlarsın. bir araştır bakalım sömürgecilik nezaman çıkmış miliyetçilik nezaman çıkmiş. sömürgeciler önce toplumları milliyetçilikle bölüp sonrada sömürmediler mi? milliyetçilik emperyalistlerin en büyük kozu olmamışmıdır? milliyetçilikle kardeş kardeşe düşman olmadı mı? milli tarih diye bişey olamaz. millileştirilen bir tarih objektifliğini yitirir.

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

hayrettin33' Alıntı:
resmen allaha iftira atıyosun. unutma allah asla bir kavmi diğerinden üstün yaratmaz bu allahın adaletine aykırıdır.

bu sözü siz yazmadnız mı kim dini karıstırıyor acaba?

daha ne yazdığının farkında değilsin önce yazdıklarını oku

boran20

Üye
Üye

HAYRATTEN SEN AYAKSIN OĞLUMM.. TÜRKLÜĞÜN DİĞER KAVİMLERDEN ÜSTÜNLÜĞÜNÜ MÜ İSTİYORUSUN BUNU SANA SAYARAK SENİN SEVİYENE DÜŞMEM AMA YÜZYILLARDIR BAĞIMSIZLIĞINA DÜŞKÜN OLUŞLARI BİR ÜSTÜNLÜK DEĞİLDİR DE NEDİR?... RESMEN YORUMLARINI OKUDUM UTANDIMM.. SEN ZAMAN ZAMAN DIŞARDAN ETKİLENEN TÜRKLÜK TEN BAŞKA ÖVÜNECEK BİR ŞEYİM YOKTUR DİYEN MUSTAFA KEMALİ DE ANLAMAYAN ZAMAN ZAMAN ARAPLAŞAN, ZAMAN ZAMAN, CİNLİLİŞEN, ZAMAN ZAMAN RUMLAŞAN, VB AYRIK OTLARINDAN BAZILARINDANSIN.. SANA TAVSİYEM SEN BUNU İZLE BİZEDE KARIŞMA http://www.youtube.com/watch?v=nN0yAwxkwhQ NEDEN BU DERSEN SENİN İSMİNİ DUYUNCA DİREKT BU GELDİ AKLIMA.. KUSURA BAKMA