TOEG Sınav İnk Ta. Ortalamalarımız

UcHuRuM

Üye
Üye
TOEG SINAVI İNKILAP ORTALAMALARI

Arkadaşlar bizim okulun ortalaması 73.2 . Bu konuda değinmek istediğim bir konu var. Bizler eğitimciyiz, bu işe yarışmacı olarak katılmak doğru olmaz. Bizler işin sadece bilgi kısmına bakmıyoruz, işin eğitim kısmıda var. Bizler yaramaz, ders konusunda başarısız olan öğrencileri de topluma kazandırmak zorundayız. Eğer yarışa girersek başarısız öğrencileri de toplum için kaybederiz. Birde iki konu hakkında öğrencilere haksızlık yapıldığını düşünüyorum. 2 tane bepli öğrencim var, sorular diğer öğrencilerle aynıydı. Oysa bizler okulda yaptığımız sınavlarda onların seviyesine uygun sınavlar hazırlıyorduk. İkincisi ise 20 Fen, 20 Matematik sorusu hazırlamayı beceremeyen insanlar (iptal edilen sorular) bu işi bıraksınlar. Öğrenci , öğretmen , ve velilerin emeğini çalmasınlar.

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net

Haklısınız hocam...Benim 3 tane BEPli öğrencim var...Biri sadece ismini yazabiliyor...Benden BEP sınavı isteyen MEB, kendisi öğrenciye uygun sınav yapmıyor...Okula gelip gitmesi dışında hiç bir faaliyeti olmayan, öğrenmek isteyen öğrencilerin öğrenmesini engelleyenlerin bile başarılı olmasını bekliyor MEB...Okullardan bu kadar bihaber...

kemal42

Üye
Üye

100 öğrencimizin katıldığı sınavda ortalamamız 68.770.

miles

Üye
Üye

Arkadaşlar Milli eğitimin yapacağı sınav I. sınav mı II. sınav mı