telefon kitle iletişim aracımıdır

göktürk_54

Üye
Üye

mehmet3544' Alıntı:
Telefon kitle iletişim aracı değildir ama telefonda tv izlersen ozaman kitle iletişim aracı olur.yani çocuklara kullanım amacına göre değiştiğinide söylemek gerek :)
hocam tv mi yoksa telefon mu bence o sırada o bir tv diye düşünüyorum gerçi çocuklara bahsetmek gerek çünkü piyada bir sürü yayınevi sizin gibi düşünebilir

blane11

Üye
Üye

''demir kapı'' isim tamlaması mı yoksa sıfat tamlaması mı gibi bi soru bu. tartışmalı konularda soru gelmez diye düşünüyorum. ama çoklu mesaj olay düşününce cep telefonu kitle iletişim aracı ama ev telefonları norma iletişim aracı denilebilir.

ases02

Üye
Üye

THE END.. :) SONU GELDİ BLANE11.. ŞİMDİİ SAYGI DEĞER HOCALAR. TELEFON BİR KİTLE İLETİŞİM ARACIDIR. ÇÜNKÜ BİR TELEKONFERANS TEKNİĞİNDE KULLANILABİLİR VE BİR ANDA BİRDEN FAZLA KİŞİYE ULAŞILABİLİR.. AKSİ TAKTİRDE. İNTERNETTE BİR KİTLE İLETİŞİM ARACI SAYILMAYA BİLİR SADECE ÇET YAPMAK MSN KULLANMAK AMACI İLE NETE BAĞLANIRSAN İNTERNETTE KİTLE İLETİŞİM ARACI DEĞİLDİR DERİM DEĞİLDİR DERİM. SONUÇTA CİHAZIN GENELLİKLE KULLANIM ALANINA DEĞİL GENEL İTİBARİ İLE ÖZELLİKLERİNE BAKILMALI.. ŞİMDİ TUHAF İLGİNÇ BİR ÖRNEK VERECEĞİM BEN GÜLDÜM YAZDIM SİLDİM VE TEKERAR YAZIYORUM.. ÖRNEK.. ADAMIN KOLU AYAĞI DİLİ YOK DİYE BU ADAM İNSNAN DEĞİLDİR DENİLEBİLİR Mİ?? EVET EKSİKTİR AMA SONUÇTA İNSAN CİNSİ İÇİNDEDİR... SAYGILAR.. BİLİYORUM GÜLÜYORSUNUZ.. EN KÖTÜ GÜNÜNÜZ BÖYLE OLSUN GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.. HAAA MİNAREDEN ATLARIM GELECEK BAYRAMINIZI DA KUTLARIM :))))