www.devo.com.tr adresinde öğretmenler gününe özel eğitim materyallerinde çeşitli indirimler vardır.

Merhaba Ziyaretçi

testkutusu

'tarihin Işığında' Adlı Hazırladığım Proje Ödevi(bülten 500 Adet Bastık Sattık)

'Sosyal Bilgiler Öğretimi' forumunda emirozzy tarafından 5 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. emirozzy

emirozzy Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ARKADAŞLAR ŞUBAT AYINDA BU ÇALIŞMAYI AKBEZ İLKÖĞRETİM OKULUNDA HATAY/HASSA PROJE ÖDEVİ ALAN ÖĞRENCİLERİMLE BİRLİKTE YAPTIK.
    A3 KAĞIDINA BASARAK 500 ADET SATTIK.
    ÇOK BEĞENILDİ. SİZDEN RİCAM ÖRNEK OLARAK KULLANMANIZDIR YALNIZ LÜTFEN ÇALIŞMAYI AYNEN KULLANIP KOPYA ETMEYELİM
    ÇÜNKÜ TELİHF HAKLARI SAKLIDIR BANA VE ÖĞRENCİLERİME.
    UMARIM FAYDALI OLUR.

Ekli dosyalar:

2. kuzeydebiryer

kuzeydebiryer Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çalışmayı aynen kullanıp kopya etmeyin uyarınıza gerek yok hocam meslektaşlarınız bu çalışmayı alıp okul ismini yazıp basmazlar buna inanın

çalışma için teşekkürler.

3. atag

atag Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  4. SY43

SY43 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    GÜZEL BIR CALISMA HOCAM TEBRIKLER
    FARKLI OLDUĞU HER HALİNDEN BELLİ FARKLI CALISMALARINIZI MERAKLA BEKLIYORUZ.
    www.seyfettinyildirim.tr.gg

5. hasan.yuce

hasan.yuce izmirli hasan Üye

Alınan Beğeniler:
    53
    Ödül Puanları:
    48
    çalışma Çok güzel olmuş fakat eksiklikleri mevcut.Fakat zaten aynı şekilde bir kullanma okul ortamında olmaz zaten hocam.
    www.sosyalmedya.tr.gg

6. ezgim169

ezgim169 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6

Hocam tebrikler...Sizin ve öğrencilerinizin aklına,eline sağlık.Kabul ederseniz bir önerim olacak.
    'tarihin Işığında' ismini vermişsiniz.Ancak içerik Sosyal Bilgiler.Başlık içeriği tam yansıtmamış.Daha uygun bir başlık zaten etkili olmuş olan projenizin etkisini arttıracaktır(Kendim de bundan ders ve örnek alarak bunu belirtiyorum.
    Okul logosunun altındaki okul adında yazım yanlışı var.Düzeltilmeli,çünkü hedef kitleniz bunları görerek öğreniyor.
    Sağ taraftaki Osmanlı Devlet Arması.Bu ise derginizin sadece Osmanlı Tarihi'ne ithaf edilmiş izlenimi uyandırdı bende.Bence daha iyi bir amblem bulabilirsiniz.Orjinal olursa çok iyi olur.
    Tekrar tebrikler...En kısa sürede kendimize özgü bir dergi çıkarma isteği uyandırdığınız için ayrıca teşekkürler...

7. ezgim169

ezgim169 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6

Hocam tebrikler...Sizin ve öğrencilerinizin aklına,eline sağlık.Kabul ederseniz bir önerim olacak.
    'tarihin Işığında' ismini vermişsiniz.Ancak içerik Sosyal Bilgiler.Başlık içeriği tam yansıtmamış.Daha uygun bir başlık zaten etkili olmuş olan projenizin etkisini arttıracaktır(Kendim de bundan ders ve örnek alarak bunu belirtiyorum.
    Okul logosunun altındaki okul adında yazım yanlışı var.Düzeltilmeli,çünkü hedef kitleniz bunları görerek öğreniyor.
    Sağ taraftaki Osmanlı Devlet Arması.Bu ise derginizin sadece Osmanlı Tarihi'ne ithaf edilmiş izlenimi uyandırdı bende.Bence daha iyi bir amblem bulabilirsiniz.Orjinal olursa çok iyi olur.
    Tekrar tebrikler...En kısa sürede kendimize özgü bir dergi çıkarma isteği uyandırdığınız için ayrıca teşekkürler...

Bu Sayfayı Paylaş