sosyal bilgiler yükseklisans

güleç

Çalışkan Üye
Üye

tebrik ederim hocam..ben de bu yıl gaziye başvurdum sosyal bilgilerden ama olmadı..:( coğrafya zorlayabilir arazi çalışmaları vs. kolaylık anlamında sosyal bilgiler sizin için daha uygun olabilir..yine de gönlünüzden hangisi geçiyorsa onu tercih edin..tarih mezunu olduğunuz için sosyal bilgiler de eğitiminize devam etmeniz ve ilerlemeniz daha kolay ve iyi olabilir..kolay gelsin..

nilege

Yeni Üye
Üye
dokuz eylül üniversitesi sosyal bilgiler öğrt. mezun oldum pamukkale üniversitesi tarih bölümünde yüksek lisansı bitirdim ders döneminden çok tez dönemi zor oluyor. Sosyal bilgilerin daha kolay olabileceğini düşünüyorum benim dönemimde sosyal bilgilerde yüksek lisans programı açılmamıştı o yüzden tarihe başvurmuştum sosyal bilgileri tercih ederdim herhalde size kolay gelsin

kübrakaraçelik

Yeni Üye
Üye

hepinize teşekkür ederim.oarslan09 2 bölümü kazandım.mecbur seçicem.sanırım sosyal bilgiler olucak dediğiniz gibi arazi vs. zor olur.bir şey daha sorucam izninizle.formasyon sonuçları ayın 17sinde açıklanıyor kabul edilirsem boşa para yatırmış olucam tezlinin son günü 17 si.yükseklisansa kayıt yaptırıp dondurma şansım var mı acaba.bu sene tezsiz yapsam diyorum