1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

site portalında sohbet bölümü açılsın mı ?

'Serbest Kürsü' forumunda Cumali Güler tarafından 24 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

?

site de sohbet bölümü olmalı

1. evet

7 oy
    50.0%
  2. hayır

3 oy
    21.4%
  3. olursa arada bir bakarım

4 oy
    28.6%
  1. Cumali Güler

Cumali Güler zalatar Moderatör

Alınan Beğeniler:
    320
    Ödül Puanları:
    83
    arkdaşlar portal da sohbet bölümü olmalı mı sizce? yorumlarınızı ve ankete katılımınızı bekliyorum.

2. Ş.Yüce

Ş.Yüce Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    608
    Ödül Puanları:
    113
    açıkcası ben istemiyorum. Kısmen de olsa forum ve bireysel mesajlaşma ile kişiler dertlerini ve isteklerini paylaşabiliyorlar. Sohbet bence bazı kişilerin kötü amaçlarına neden olur. Ama bence şu olabilir. Bir mail ağı oluşturulur. Bu mail ağı üzerinden hem sosyal bilgiler haberleşmeleri ve paylaşımları hem de sohbet seviyeli olabilir. Nacizane fikrim :)

3. Cumali Güler

Cumali Güler zalatar Moderatör

Alınan Beğeniler:
    320
    Ödül Puanları:
    83

hocam ben şu açıdan düşünmüştüm soru yaşayan arkdaşlar konunun altına mesaj yazıyorlar ve bekliyorlar onun yerine sohbet bölümü olsa hemen çözüm buluruz. dediğin gibi olacaksa olmasın

4. asumans

asumans Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    site ile ilgili veya ders ile ilgili sorularımızın aktif olarak cewaplandığı bölüm olması bence de çok mantıklı.amaç dışı soru ve tartışmalar yonetıcı tarafından engellenebılır.

5. ozkanderya22

ozkanderya22 Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    40
    Ödül Puanları:
    48

olmasından yanayım ben de.. iyi bir fikir.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş