Seminer Dönemi Çay Yasağı

sosyalci16

Üye
Üye
avcı20' Alıntı:
Arkadaşlar Afyonkarahisar ili Hocalar ilçesinde seminer dönemi görülmemiş uygulama. Mesai 9:00 da başlıyor, 12:00 bitiyor. Gayet normal fakat 9:01 de gelene soruşturma açılıp ekdersi kesiliyor. Ayrıca bu saatler arası durmadan çalışılması gerekiyor hatta çay içmek bile yasaklandı. Acaba başka yerlerde bu uygulama varmı görüşlerinizi bekliyorum.Yazdıklarım şaka veya uydurma değil.

Afyon orası çok görmeyin. aslında ben pek şaşırmadım, çünkü ben afyonluyum ve ordakilerin nasıl acayip şeyler olduğunu çok iyi bilirim. Allah sabır versin hocam.

nihat ertem

Çalışkan Üye
Üye
offf of siz hakkınızı bilmiyormusunuz kardeşim.Hem o müdür yarın sizden nasıl özveri bekler.

nail60

Üye
Üye
Zaman kounsunda bizde de hassasiyet var ama yemeye içmeye karışılmıyor. O uygulama sizin idarenin kendi egosunu tatmin etmekten başka bir şey değil. Tabi balık baştan kokar. Yukarıda gördüklerini uygulamaya çalışarak sindirme politikasına gidiyorlar. Size 45 dakikadan fazla isteğiniz dışında ve tbliğ edilenlerden başka görev yaptırılamaz. Eğer sendikalı iseniz bunu ilgililerle görüşebilirsiniz. Yasal olmayan uygulamalara da boyun eğmeyiniz.

senyuzus

Yeni Üye
Üye
o müdür herhalde andropoz geçirmeye başlamış. kendi kuyruğu biryerde kısmıştır onun acısını canım öğretmenlerden çıkarıyordur.Allah sabır versin sizlere...