Selçuk Mezunları

gensrik

Üye
Üye
selçuk mezunlarının herhangi bir yerde derneği filan var mı?Çukurovada yok bildiğim kadarıyla

Cumali Güler

zalatar
Moderatör
2003 mezunuyum A şubesi cumali

evasu

Üye
Üye
Selçuk Mezunları

cangul66' Alıntı:
Saydığın insanlar içinde öyle biri var ki; Zekeriya BÜLBÜL hocamız bir öğrencinin tanıyabileceği karakter abidesi olan yegane insandı. Dersimize coğrafyabölümünden gelen A.PINAR,A.BULDUR gibi isilerde ço iyiydi.

Yalnız Sosyal Bilgilerin kendi hocaları içinde bi Tufan Hoca birde Zeki ATÇEKEN vardı gerisi fason  derler ya. düşünün en genç profösör olduğunu söyleyen insan derste açardı kitabı o okur biz takip edersik.Zekeriya Kitapçı nın kitabını alıp parasını vermemiştim bütünlemeye kalmıştım 1.sınıfta iken, bütünlemeden önce parasını verip geçmiştim. Yaşar Bedirhan'ın oralara kadar gelmesi bir mucieden ibaret. Ben 4. sınıfta iken yrd.doç. olmuştu ve çok silik bir adamdı sadece seçmeli dersleri verirlerdi kimsenin yanında sözü geçmezdi. Hiç bir öğrenci onu ciddiye almazdı. Durmuş Yılmaz fransızca mezunu inkılap tarihinden doktoa yapmış ayrım tarihçi:)

Herkese selamlar Sosyal gece 2002 mezunu Ali CANGÜL
evet gerçekten güzel tespitler yapmışsın.Zekeriya Bülbül zaten danışman hocamızdı ve okadar güzel şeyler kazandırdı ki bize.4 sene boyunca hiç bir hocadan göremediğimiz iyi niyeti hep ondan gördük sağolsun.
tufan hoca akif akkuş çok zorluyorlar ama iyi insanlar.
yaaşr bedirhana'a gelince.ya sen baya bişeyler kaçırmışsın onun maceraları bizim bölümün en magazinel olaylarıydı.neyse oralara girmeyim:D bir dönem yaşar hoca toplu katliamlar yaptı 100 kişilik sınıfta 3-4 kişiyi geçirmek gibi.ama seçmeli değil zorunlu derslerede geliyordu.sonradan genc bir hanım aldıda bir anda değişti sağolsun:D sınav bile yapmayıp sadece ödev verip onlarında kapaklarına bakarak not veriyordu o kadar değişti yani:D ödevleri verdikten 10 dk sonra notlarımız 100 100 100 100 diye listeye geçiyordu.ya güzeldi yinede herşey ben daha şimdiden özledim okulu.sizleri düşünemiyorum bile

Cumali Güler

zalatar
Moderatör
evasu' Alıntı:
evet gerçekten güzel tespitler yapmışsın.Zekeriya Bülbül zaten danışman hocamızdı ve okadar güzel şeyler kazandırdı ki bize.4 sene boyunca hiç bir hocadan göremediğimiz iyi niyeti hep ondan gördük sağolsun.
tufan hoca akif akkuş çok zorluyorlar ama iyi insanlar.
yaaşr bedirhana'a gelince.ya sen baya bişeyler kaçırmışsın onun maceraları bizim bölümün en magazinel olaylarıydı.neyse oralara girmeyim:D bir dönem yaşar hoca toplu katliamlar yaptı 100 kişilik sınıfta 3-4 kişiyi geçirmek gibi.ama seçmeli değil zorunlu derslerede geliyordu.sonradan genc bir hanım aldıda bir anda değişti sağolsun:D sınav bile yapmayıp sadece ödev verip onlarında kapaklarına bakarak not veriyordu o kadar değişti yani:D ödevleri verdikten 10 dk sonra notlarımız 100 100 100 100 diye listeye geçiyordu.ya güzeldi yinede herşey ben daha şimdiden özledim okulu.sizleri düşünemiyorum bile
biz zekeriye bülbülle fazla ders işlemedik ama kitapçı gercekten cok kotuydu. kitabını almadığım için dersten kalmıstım alınca gecme sansı buldum yaşar bedirhan bize karşı cok iyiydi hiç sorun çıkarmadı muhabbetimiz cok iyiydi Ekrem memiş e haksızlık yok adam ilk çağ tarihini öyle ya da böyle öğretti :))

cangul66

Aktif Üye
Üye
Arkadaşlar burda yazan arkadaşlardan beni tanıyanlar var. Hocalarımız hakkında birleyler yazarken bunları laf olsun diye yazmadım. Her biriyle aklınıza gelmeyecek ortamlarda ayrı ayrı muhabbetlerimiz oldu. Ekrem HOCA sağlosun sınıfımızda 100 e amade bir arkadaşımızı bulmuştu onun dışında geri kalan notlar sabit 60-70:)