okulumda harita ihtiyacı

yeþilyurt

Üye
Üye
Arkadaşlar;öncelikle yeni eğitim-öğretim yılı hepimize hayırlı olsun.İnşallah bu ders yılı hepimize başarı sağlık sıhhat başarı kazandırır.
Arkadaşlar bu sene tayinle geldiğim Sakarya Hendek Aşağı Çalıca Ortaokulunda ciddi manada harita eksiği bulunmaktadır.Özellikle Sosyal Bilgilerin Tarih ünite konuları ile ilgili harita hiç bulunmamaktadır. Bilirsiniz ki harita oldukça maliyetli bir durumdur.Bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımlarını esirgemezler ise çok memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar..

thelion

Aktif Üye
Üye
okulumda harita ihtiyacı

OKULUMUZDA yüzlerce harita var ancak müdürün izin vermesi imkansız sana gönderme kisterdim ama malesef söyleyeceğim tek şey il mebe yazı gönderip harita istemen oalcaktır.olmadı gidip kendin isteyeckesin istersen alacağından eminim

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net
okulumda harita ihtiyacı

16.yılım, her yıl zümre kararlarına yazıyordum, okula söylüyordum...Bugüne kadar 2 defa harita gönderdiler...Ama gönderilen haritalar çok kullanışsız...Plastik çıtaları çabuk çıkıyor...Öğrenciler çok hor kullanıyor...Belki yadırgayacaksınız ama bence olmaması daha iyi...

hartland

Üye
Üye
hocam telefon numaram 0505 875 45 14
elimde kullanmadığım pek çok harita var
Hakan ULUTAŞ