Öğretmenlere Tatil Ayarı

tarihci_45

Aktif Üye
Üye
Öğretmenlere Tatil Ayarı

Artık yatarak para kazanamayacaz demekki ... ;)

ilhami KÜTÜK

Üye
Üye
Öğretmenlere Tatil Ayarı

bakan bey yönetmeliği ve matematiği bilmiyor sanırım 1 temmuzla 1 eylül arası üç ay mı oluyor..pes doğrusu....

kapkankagan

Çalışkan Üye
Üye
Öğretmenlere Tatil Ayarı

daha personelinin çalışma takvimini bile bilmiyor bir ay eğitim olacakmış zaten okul sonu ve başında 1 ay eğitim yapıyoruz seminer dönemini ben buldum diyecek sanırım seyyyar tayyar a özendi

ismail þafak

Üye
Üye
Web sitesi
www.sosyalbilgiler8.tr.gg
Öğretmenlere Tatil Ayarı

HANGİ DEVLET MEMURU MESAİDEN SONRA EVE İŞ GÖTÜRÜR ÖGRETMEN HARİCİN DE...
DUNYANIN NERESİNDE OKUL AÇILIRKEN MUTLU OLAMAYAN ÖGRETMEN VARDIR ÜLKEM HARİCİNDE...
HANGİ DEVLET MEMURUNUN EVİE HACİZ GELİR, HANGİ DEVLET MEMURU EK İŞ YAPMAK ZORUNDA KALIR ÖGRETMEN HARİCİNDE...
HANGİ DEVLET MEMURU ÜLKEMİN GELECEGİ GENÇLER İÇİN PARA DİLENİR ÖGRETMEN HARİCİNDE...
HANGİ DEVLET MEMURU İŞİNİ YAPTIGI İNSANLARI PAZAR GUNLERİ GONULLERİ HOŞ OLSUN DİYE GEZİYE SİNEMAYA GÖTÜRÜR ÖGRETEN HARİCİNDE...
HANGİ DEVLET MEMURU ÇALIŞTIGI KURUMDA ONCELİKLİ DEĞİLDİR ÖĞRETMEN HARİCİNDE...
HANGİ DEVLET MEMURU ÖĞLE YEMEKLERİNİ LOKANTALARDA YER İÇER ÖĞRETEN HARİCİNDE...
HANGİ DEVLET MEMURU ÇOCUGUNA AYAKKABI ALIRKEN KENDİSİ YIRTIK AYAKKABI İLE İŞİNE GİDER ÖĞRETMEN HARİCİNDE...(FOTOSUNU GONDERİRİM İNANMAYANA)
HANGİ DEVLET MEMURU YAZ TATİLİNİ HEP ANA BABASININ YANINDA GEÇİRİR ÖĞRETMEN HARİCİNDE...
HANGİ DEVLET MEMURU DERDİNİ UNUTUP İŞİNE YANSITMAZ HEP GULMEK ZORUNDADIR ÖGRETMEN HARİCİNDE...
EN ÇOK TA ŞU ZORUMA GİDİYOR:
EĞİTİDE SEVGİ ŞARTTIR.ÖĞRENCİLERİNİZİ CEZALANDIRMAYIN.ÖDÜLLENDİRİN DİYORLAR...BİZE GELİNCE BAK HOCAM SUNU SUNU yapcaksın YAPMAZSAN SU SU CEZA VERİLİR.BU NE LAHANA TURSUSU....

UZATACAĞIM AMA BOŞVERİN CANIM SIKILDI VALLA KENDİ GOREV YAPTIGIM OKULA 1.SINIFA YENİ BAŞLAYAN KIZIMI BİLE ZOR KAYDETTİRDİM DAHA NE DİYEYİM BEN...YAZIK...HEM DE ÇOK YARIN OKUL BAŞLAYACAK BU KAFAYLA.....