ÖĞRENCİ DAVRANIŞLARI

hercai83

Üye
Üye
ARKADAŞLAR SINIFITAKİ SORUNLU ÖĞRENCİLERİ İDAREYE BİLDİRMEK İÇİN DİLEKÇE ÖRNEĞİ LAZIM.SORUNLU ÖĞRENCİLERİ İDREYEMİ YOKSA ÖĞRENCİ DAVRANIŞLARINI DEĞERLENDİRME KURULUNA MI ŞİKAYET EDİYORUZ.DİLEKÇE ÖRNEĞİ VARSA YOLLARMISINIZ

Pegasus__

. . : : FreeDooM : : . .
Üye
hocam yaz bir dilekçe çocuğun ne yaptığına dair ver müdüre çocuğun öğrenci davranışları değerlendirme kuruluna gitmesi için :)

çok kızdırmış sizi galiba

cangul66

Aktif Üye
Üye
ÖĞRENCİ DAVRANIŞLARI

hercai83' Alıntı:
ARKADAŞLAR SINIFITAKİ SORUNLU ÖĞRENCİLERİ İDAREYE BİLDİRMEK İÇİN DİLEKÇE ÖRNEĞİ LAZIM.SORUNLU ÖĞRENCİLERİ İDREYEMİ YOKSA ÖĞRENCİ DAVRANIŞLARINI DEĞERLENDİRME KURULUNA MI ŞİKAYET EDİYORUZ.DİLEKÇE ÖRNEĞİ VARSA YOLLARMISINIZ

Hocam bunun matbu bir örneği şart değil öğrenci bilgilerini (ad-soyad, sınıf ve numarası) içeren bir dilekçeyi okul müdürüne göndersiniz onunda gideceği yer öğrenci davranışları değerlendirme kuruludur. Velhasılı dilekçeyi yazdığınız yer önemli. Ama en önemlisi oraya gitmeden sorunu kendinizin çözmesidir. Zira oraya göndereceğiniz öğrenciyi siz bir daha zapdemessiniz.

Pegasus__

Üye
Hocam çok ciddi bir şey olmadığı sürece kimse yasal süreci ve ya disiplin kurulunu işletmek istemez.
Nihayetinde İlköğretim zorunludur ve çocuğun muhtemelen okulda gönderilmesi neredeyse imkansızdır.

kolay gelsin...

ben daha çok problemli çocukları onların ilgi duyabileceği etkinliklere yöneltmeye çalışıyorum.
Örnek: köy okulu olduğu için bilişim salonu kullanımı, yada onun yapabileceği ve bizim hayranlık duyacağımız yeteneklerini sergiletme gibi :)

Kazan - Kazan prensibini uyguluyorum Anlayacağınız. tavsiye ederim.

saygınlığınız bile artıyor öğrenciler arasında :)))

Pegasus__

Üye
hercai83' Alıntı:
bu öğrencilerin ceza alması şart.ne iyi sözden ne de kötü sözden anlıyorlar.her tenefüs her ders bu öğrencilerden şikayet geliyor.birkaçı ceza alırsa örnek olur.diğerleri rahat durur belki

Bu yöntemin sonuç getirmeyeceğini garanti ederim