Müfettişler ne ister...

tekpas

Üye
Üye
Müfettişler ne ister...

boşverin müfettişleri,işimizi biz içimize sinerek yapalım,gerisi kolay.

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net
Müfettişler ne ister...

Müfettişler -ki kendileri de bir zamanların öğretmenleridir- yapamadıkları ve yapamayacakları şeyleri isterler...Olanı değil olmayanı isterler...Olanda kusur bulmayı, olmayanı yüceltmeyi severler...Bugün itibariyle 14.yılıma girdim...Çok anlayışlıları ile de karşılaştım, buluttan nem kapanıyla da...Müfettiş bende stres kaynağıdır vesselam...

kayrautku

Üye
Üye
Hocam ben yeni başladım öğretmenliğe. Daha bir ay oldu. Siz 14 yıllıksınız o zaman vay benim halime. Daha dosyaları bile anlayamadım. Rehberlik dosyası, kulup dosyası, okul meclisi için dosya vs. Yani öğrencilere yeterli miyim sorusuna daha gelemedim, işliyorum dersi ama nasıl. Düşündüğüm zaman ben bile cevap bulamıyorum. Projeksiyonla mı işleyecem yoksa kitaptanmı bilemedim, yazdırcak mıyım kitap üzerine not mu tutturcam ??????

omarjinal

Üye
Üye
Müfettişler ne ister...

müfettişler artık eskisi gibi otorite estiremiyorlar kafaya takmayın böyle şeyleri,artık sicil notu bile veremiyorlar.sizin en büyük amiriniz okul müdürü onunla iyi geçinin yeter.

atabey74

Çalışkan Üye
Üye
Müfettişler ne ister...

kayrautku' Alıntı:
Hocam ben yeni başladım öğretmenliğe. Daha bir ay oldu. Siz 14 yıllıksınız o zaman vay benim halime. Daha dosyaları bile anlayamadım. Rehberlik dosyası, kulup dosyası, okul meclisi için dosya vs. Yani öğrencilere yeterli miyim sorusuna daha gelemedim, işliyorum dersi ama nasıl. Düşündüğüm zaman ben bile cevap bulamıyorum. Projeksiyonla mı işleyecem yoksa kitaptanmı bilemedim, yazdırcak mıyım kitap üzerine not mu tutturcam ??????
kayra herşeyi öğrenmen yıllarını alır. sıkıntı yapma şimdilik bence. ne yaparsan yap illaki zaman içinde pişeceksin. dersleri ben slaytlarla işliyorum (kendimde ekleme değişiklikler yaparak sitedeki slaytları kullanıyorum). derste not tutturmak oldukça zamanını yer ki çoğumuz konuları yetiştiremiyoruz. o nedenle derste not tutturma yerine gerekli gördüğün yerleri ders notu olarak fotokopileyip öğrencilere dağıtırsan zaman kazanmış olursun...