MERKEZİ SINAV SİSTEMİ İNK.TARİHİNDE SORU ÇIKACAK KONULAR

ismail þafak

Üye
Üye
Web sitesi
www.sosyalbilgiler8.tr.gg
http://ttkb.meb.gov.tr/www/merkezi-sistem-ortak-sinav-calisma-takvimleri/icerik/188

KONULAR AÇIKLANDI 2.ÜNİTE SONUNA KADAR SORUMLUYUZ....
KASIM SON HAFTA...

afakay

Üye
Üye

Meb haziranda tüm konular bittiği zaman tek sınav yapmış olsa daha sağlıklı olurdu.Şimdi öğretmenler sınav öncesi Üniteleri yetiştirmek için tüm marifetini (Hızlı ve çabuk konu işlenmesi gibi) sergileyecektir.Ayrıca 2.ünite çok uzun Kasım ayının sonuna doğru bitmesi imkansız.Eğer 2.Üniteyi sırf sınava yetiştirmek için bitirsek biter.Öğrenciler 2.Ünitenin kazınımlarına ulaşır mı o sınav da belli olur.

sosyolik

Üye
Üye

arkadaşlar planı inceledim..yine ve yeniden mağdur biziz..2 ünite ama içerikleri uzun ve her satır soru olarak gelebiliyor..2 saatlik ders ile işimiz çok zor görünüyor..

yammusu

Çalışkan Üye
Üye

bence karamsar olmayın arkadaşlar.tek sınav yerine iki sınav motivasyonu daha yüksek tutar ve bence öğrenciler daha amaçlı olur.bahar aylarındaki öğrenci gevşemesinden de daha az zarar görülmüş olur.benim çekincem ise yeterince test çözdürebilecek miyiz? (inşallah olur diyelim)

kenan21

Çalışkan Üye
Üye

hocam acaba biz buradaki gibi her dönem biri ortak sınav olmak üzere sadece iki sınav mı yapacağız?yoksa istersek yine biri ortak sınav olmak üzere üç sınav da yapabilir miyiz?çünkü sınav araları çok uzun olunca öğrenciler kopuyorlar diye düşünüyorum.cevaplarsanız sevinirim.